Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 810
Aixam , 196
Alfa Romeo , 2080
Alpina , 308
Artega , 171
Audi , 27756
BAIC , 14
Bentley , 52
BMW , 21099
Brilliance , 20
Bugatti , 32
Buick , 33
Cadillac , 133
Chevrolet , 904
Chrysler , 743
Citroën , 8495
Corvette , 26
Dacia , 300
Daewoo , 363
Daihatsu , 175
DeTomaso , 7
Dodge , 215
Ferrari , 30
Fiat , 10891
Ford , 11547
GMC , 78
Great Wall , 27
Grecav , 17
Honda , 513
Hummer , 41
Hyundai , 1921
Infiniti , 43
Isuzu , 149
Jaguar , 370
Jeep , 1312
Kia , 1306
KTM , 17
Lada , 211
Lancia , 340
Land Rover , 1852
Landwind , 4
Lexus , 38
Lifan , 1
Ligier , 5
Lincoln , 64
Lotus , 10
Maserati , 32
Maybach , 9
Mazda , 1264
Mercedes-Benz , 43871
MG , 69
MINI , 801
Mitsubishi , 1644
Morgan , 8
Nissan , 2766
NSU , 9
Oldsmobile , 11
Opel , 41996
Peugeot , 13178
Piaggio , 39
Plymouth , 12
Pontiac , 30
Porsche , 318
Proton , 26
Renault , 15115
Rover , 515
Saab , 196
Seat , 3812
Škoda , 3152
Smart , 983
Spyker , 2
Ssangyong , 204
Subaru , 93
Suzuki , 891
Talbot , 9
Tata , 78
Tesla , 17
Toyota , 1652
Trabant , 9
Triumph , 3
TVR , 40
UAZ , 18
VW Volkswagen , 128124
Volvo , 1504
Wartburg , 18
Wiesmann , 22
Yugo , 161
Zastava , 172

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

20 Sht 00:00
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet Audia a4 2.7

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 23:19
Linku:
Vetura , Prishtinë

VW Polo 1.6 TDI

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 15:55
Linku:
Vetura , Viti

Mercedes-Benz E350 4 Matic AMG LINE

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Sht 21:43
Linku:
Vetura , Prishtinë

Audi Q3 2019-S Line

38 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Sht 22:38
Linku:
Vetura , Prishtinë

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 14:07 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

99 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 14:07 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 14:07 Vetura , Prishtinë

Opel zafira pa dogan 1.8 Benzins

1 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:07 Vetura , Therandë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7��

80 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:07 Vetura , Skenderaj

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:07 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 14:06 Vetura , Shtime

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:06 Vetura , Ferizaj

Citroen c4 automatik 1.6 e-Hdi v.p 10-2013

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 Vetura , Vushtrri

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:06 Vetura , Fushë Kosovë

VW T5 2.5 TDI MAXI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Ferizaj

BMW 320d 140 KW 187 PS Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online
Sot 14:06 Vetura , Prizren

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:06 Vetura , Prizren

Mercedes Benz C 180

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Ferizaj

Peugeot 5008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK 7 Ulse

7 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Ferizaj

Renault Clio 1.5 dci Model 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:06 Vetura , Gjilan

DACIA STEP-WAY 117km 2018 1.5 DIZEL

9 950 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:06 Vetura , Viti

Golf 7 1.6 TDI 2013 Automatik Dsg Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:06 Vetura , Malishevë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:06 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:05 Vetura , Pejë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 Vetura , Shtërpcë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:05 Vetura , Ferizaj

Touran Dizell 7 ulse panoran full esht

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 Vetura , Lipjan

Shitet Toyota Prius Hibrid&Benzin me dy motora 2019

15 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 14:05 Vetura , Viti

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:05 Vetura , Ferizaj

Range Rover sport 3.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 Vetura , Viti

Caddy 1.9 TDI 2008 Manual Me Klim Rks 8 Muj

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 14:05 Vetura , Viti

Bmw Serie 1 118d 2013 Automatik Sport Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 14:05 Shitorja Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 14:05 Vetura , Ferizaj

Citroen C4 1.6 BLUE HDi full automatik v.p 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Vetura , Viti

Polo 1.6 TDI 2018 Manual Me Dogan Te Paguar

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 14:05 Vetura , Mitrovicë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 Vetura , Shtime

��BLEJM VETURA TE GJITHA ��LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 14:05 Vetura , Prishtinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 Vetura , Prishtinë

Mercedes B Clas 2,0 cdi 6 Shpejtsi

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:05 Vetura , Gjilan

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0D AUTOMATIK ME DOGANE����

8 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 14:04 Shitorja Vetura , Klinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 14:04 Shitorja Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

9 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 14:04 Vetura , Viti

Peugeot 207 1.4 Benzin 2009 Manual RKS e Q’LAJMRUAR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:04 Vetura , Rahovec

AUTO -TREGU ��BLEJM TE GJITHA KERRET NE KS OSE PA DOGAN��

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 14:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:04 Vetura , Ferizaj

Citroen c4 Automatik full v.p 2016

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira Pa Dogan 1.9 Cdti e re Gjendje

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:04 Vetura , Prizren

Opel Corsa 1.3 ne gjendje perfekte

5 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:04 Vetura , Viti

Golf 7.5 1.6 TDI 2017 Automatik Dsg 115 Ps Me Dogan Te Pagua

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:04 Vetura , Kaçanik

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione