Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 652
Aixam , 145
Alfa Romeo , 1920
Alpina , 244
Artega , 154
Audi , 26415
BAIC , 12
Bentley , 46
BMW , 20206
Brilliance , 18
Bugatti , 27
Buick , 30
Cadillac , 126
Chevrolet , 864
Chrysler , 687
Citroën , 8059
Corvette , 23
Dacia , 286
Daewoo , 344
Daihatsu , 161
DeTomaso , 7
Dodge , 199
Ferrari , 25
Fiat , 10142
Ford , 10892
GMC , 70
Great Wall , 25
Grecav , 16
Honda , 470
Hummer , 41
Hyundai , 1816
Infiniti , 42
Isuzu , 141
Jaguar , 356
Jeep , 1257
Kia , 1233
KTM , 14
Lada , 199
Lancia , 310
Land Rover , 1777
Landwind , 3
Lexus , 36
Lifan , 1
Ligier , 4
Lincoln , 57
Lotus , 9
Maserati , 31
Maybach , 8
Mazda , 1187
Mercedes-Benz , 42203
MG , 61
MINI , 758
Mitsubishi , 1564
Morgan , 6
Nissan , 2625
NSU , 9
Oldsmobile , 11
Opel , 39607
Peugeot , 12477
Piaggio , 35
Plymouth , 10
Pontiac , 27
Porsche , 301
Proton , 19
Renault , 14219
Rover , 476
Saab , 183
Seat , 3641
Škoda , 3021
Smart , 910
Spyker , 2
Ssangyong , 195
Subaru , 89
Suzuki , 810
Talbot , 8
Tata , 74
Tesla , 15
Toyota , 1576
Trabant , 9
Triumph , 2
TVR , 36
UAZ , 18
VW Volkswagen , 121953
Volvo , 1435
Wartburg , 13
Wiesmann , 20
Yugo , 141
Zastava , 159

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

22 Sht 23:16
Linku:
Vetura , Gjilan

Golf 5

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 23:19
Linku:
Vetura , Prishtinë

VW Polo 1.6 TDI

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 20:14
Linku:
Vetura , Prishtinë

Opel Insignia 2011 ECO flex green, COSMO Full, 215.541km.

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 00:08
Linku:
Vetura , Fushë Kosovë

BMW 3-Serie 2016 210 PS stage 2

13 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 15:09
Linku:
Vetura , Prishtinë

Q5 Quattro PA DOGAN

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 21:31 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 21:31 Shitorja Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

9 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 21:31 Shitorja Vetura , Klinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 21:29 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 21:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 21:28 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 21:27 Vetura , Prishtinë

CITROEN DS5 1.6BLUE HDI 120PS VITI 2017 FULL AUTOMATIK

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 21:24 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 21:24 Shitorja Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Sot 21:17 Vetura , Pejë

Golf 7 2013

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:15 Vetura , Vushtrri

Shitet Audi A6

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:11 Vetura , Prishtinë

HYBRID+ DiZELL Audi 40 TDi A4 Avant 2020 (Facelift) me dogan

1 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:11 Vetura , Prishtinë

Audi A6 3.0 TDI Quattro S-Line

1 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:07 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet vetura

24 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:07 Vetura , Prishtinë

Renault Clio

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:06 Vetura , Ferizaj

Seat Ibiza 1.6 TDI Me Dogan te Paguar

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:59 Vetura , Prishtinë

Fiat doblo 1.9jtd 2003 rks

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:59 Vetura , Pejë

Vw Passat B7 2.0 TDI DsG BMT

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:58 Vetura , Prishtinë

Mercedes A170cdi model 2000 rks 10muj

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:58 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2.0tdi 2018 pa dogan

9 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:58 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0TDI 2011 RKS

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:57 Vetura , Prishtinë

Opel corsa 1.3cdti 2008 rks 2muj

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:57 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0tdi 2014 me dogan rks 1vit

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:57 Vetura , Prishtinë

Passat B8 2.0tdi Automatic 2016 rks 6muj

13 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:56 Vetura , Gjilan

Opel astra 1.7

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:54 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:50 Vetura , Pejë

AUDI A6 S-LINE 3.0 QUATTRO

123 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 20:48 Vetura , Prizren

Alfa romeo 147

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:48 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN MODELI COSMO RKS 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:48 Vetura , Prishtinë

Reno Clio RKS 10 muaj

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:47 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI FACE LIFT VITI 2009

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:45 Vetura , Prishtinë

Shitet seat altea kerr bomba

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:39 Vetura , Therandë

BLEJM VETURA NE GJITH KOSOVEN

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 20:38 Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:38 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:38 Vetura , Gjakovë

Blejm Vetura Te Aksidentume

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 20:38 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:38 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:38 Vetura , Prizren

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:38 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:38 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:38 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:38 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:37 Vetura , Prizren

Blejm Vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:37 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA E AKSIDENTUME

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 20:27 Vetura , Kastriot

Shes Golf 7 - 2.0 viti i prodhimit 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:09 Vetura , Mitrovicë

Golf 6 Automatik 2.0 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:07 Vetura , Ferizaj

Passat B8 2.0 2016

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 20:05 Vetura , Prizren

Shes kalolifer me plin (nxemse) Einhel

100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:04 Vetura , Gjakovë

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione