Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 414
Aixam , 83
Alfa Romeo , 1608
Alpina , 115
Artega , 59
Audi , 22637
BAIC , 11
Bentley , 36
BMW , 17545
Brilliance , 14
Bugatti , 22
Buick , 24
Cadillac , 106
Chevrolet , 807
Chrysler , 605
Citroën , 7112
Corvette , 17
Dacia , 259
Daewoo , 315
Daihatsu , 148
DeTomaso , 4
Dodge , 182
Ferrari , 18
Fiat , 8268
Ford , 9435
GMC , 60
Great Wall , 21
Grecav , 7
Honda , 399
Hummer , 38
Hyundai , 1618
Infiniti , 37
Isuzu , 115
Jaguar , 328
Jeep , 1112
Kia , 1079
KTM , 13
Lada , 174
Lancia , 267
Land Rover , 1591
Landwind , 2
Lexus , 31
Lifan , 1
Ligier , 2
Lincoln , 53
Lotus , 6
Maserati , 30
Maybach , 8
Mazda , 1072
Mercedes-Benz , 35775
MG , 48
MINI , 683
Mitsubishi , 1387
Morgan , 6
Nissan , 2366
NSU , 9
Opel , 33777
Peugeot , 10747
Piaggio , 28
Plymouth , 8
Pontiac , 25
Porsche , 288
Proton , 16
Renault , 12298
Rover , 388
Saab , 156
Seat , 3237
Škoda , 2729
Smart , 851
Spyker , 2
Ssangyong , 183
Subaru , 84
Suzuki , 708
Talbot , 5
Tata , 66
Tesla , 15
Toyota , 1341
Trabant , 8
Triumph , 1
TVR , 32
UAZ , 15
VW Volkswagen , 103360
Volvo , 1220
Wartburg , 9
Wiesmann , 14
Yugo , 117
Zastava , 141

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 21:58
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

VW Arteon 2.0 Bi-Tdi 4 Motion *** R Line ***

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:24
Linku:
Vetura , Prishtinë

Passat B7 ne gjendje super perfecte. Cmimi i pa diskutueshem

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 10:34
Linku:
Vetura , Vushtrri

Golf 7 Sportsvan 2014

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:12
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

Peugeot 308 – 1.6 e-HDI FULL AUTOMATIK

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 23:07
Linku:
Vetura , Gjilan

Golf 5

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:54 Shitorja Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 17:54 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 17:54 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI FACE LIFT VITI 2009

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:54 Vetura , Mitrovicë

vw caddy 1.6 tdi me dogan viti 2011

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:54 Vetura , Prishtinë

HYUNDAI 2019

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 17:54 Vetura , Klinë

��BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFKT PA DEFKT��

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:54 Shitorja Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 17:54 Vetura , Kaçanik

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFKT PA DFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 17:54 Vetura , Mitrovicë

vw caddy 2.0 sdi me dogan pagaur

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:54 Vetura , Prishtinë

Reno Clio RKS 10 muaj

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:54 Shitorja Vetura , Prizren

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

9 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 17:54 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:54 Vetura , Kastriot

��BLEJM VETURA PA DOGAN RKS AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

80 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 17:54 Vetura , Mitrovicë

vw t-4 2.5 dubell kabin me 6 ulse me dogan paguar viti 2000

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:54 Shitorja Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Sot 17:53 Vetura , Prishtinë

MERCEDES B 180 CDI - PA DOGANË

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:53 Vetura , Besianë

VW TIGUAN 2.0TDI AUTOMATIK 4MOTION����

16 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:53 Vetura , Besianë

Shitet BMW 218D AUTOMATIK BITURBO

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:53 Vetura , Prishtinë

MERCEDES B 180 CDI - PA DOGANË

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:53 Vetura , Kaçanik

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:53 Vetura , Ferizaj

BLEJM TE GJITHA LLOJET VETURAV AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:53 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.3 Benzins

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:53 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa Ecoflex 1.3 Cdti 146Km

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:53 Vetura , Drenas

��BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT QE SI PERDOR 24/7��

49 699 968 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:52 Vetura , Prishtinë

Golf 6 2.0 Tdi Manual pa dogan anglez

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:52 Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.4 TSI BMT 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:52 Vetura , Shtime

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:52 Vetura , Mitrovicë

vw caddy 2.0 sdi viti 2005 veq me dogan

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:52 Vetura , Malishevë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:52 Vetura , Vushtrri

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 17:52 Vetura , Gjilan

��BLEJM VETURA GJITHA LLOJET AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:52 Vetura , Viti

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 17:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:52 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 17:52 Vetura , Prishtinë

E-220 d , 70 mijë km, viti-2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 17:52 Vetura , Mitrovicë

vw ceddy 1.9 tdi me klim viti 2008 pa dogan

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:52 Vetura , Gjakovë

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN 24/7��

55 555 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:52 Vetura , Therandë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:52 Vetura , Ferizaj

Audia A4

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:52 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 DIZELL 2005 pa dogan Manual

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:52 Vetura , Prishtinë

Opel Insigna pa dogan- Anglez- E Re

3 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:52 Vetura , Therandë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:52 Vetura , Shtërpcë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:52 Vetura , Deçan

��BLEJ VETURA TE GJITHA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT 24/7

49 699 968 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:51 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Meriva 1.7 CDTI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:51 Vetura , Ferizaj

Citroen C41.6 Blu hdi Automatik Facelife me dogan te paguar

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:50 Vetura , Skenderaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:50 Vetura , Ferizaj

Peugeot 2008 1.6 e-hdi me dogan te paguar prej Zvicrres

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione