Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MerrJep vetura në shitje - Shpallje për vetura në shitje në Kosovë

Acura , 348
Aixam , 66
Alfa Romeo , 1558
Alpina , 74
Ford , 1
Artega , 33
Audi , 22338
BAIC , 8
Bentley , 31
BMW , 17298
Brilliance , 13
Bugatti , 21
Buick , 22
Cadillac , 96
Chevrolet , 817
Chrysler , 599
Citroën , 7111
Corvette , 15
Dacia , 259
Daewoo , 315
Daihatsu , 147
DeTomaso , 3
Dodge , 177
Ferrari , 17
Fiat , 8138
Ford , 9355
GMC , 53
Great Wall , 18
Grecav , 7
Honda , 395
Hummer , 37
Hyundai , 1616
Infiniti , 34
Isuzu , 107
Jaguar , 329
Jeep , 1115
Kia , 1082
KTM , 11
Lada , 166
Lancia , 267
Land Rover , 1590
Landwind , 2
Lexus , 24
Lifan , 1
Ligier , 2
Lincoln , 52
Lotus , 6
Maserati , 29
Maybach , 7
Mazda , 1065
Mercedes-Benz , 34483
MG , 49
MINI , 704
Mitsubishi , 1369
Morgan , 6
Nissan , 2341
NSU , 9
Opel , 33127
Peugeot , 10677
Piaggio , 25
Plymouth , 8
Pontiac , 23
Porsche , 286
Proton , 13
Renault , 12199
Rover , 383
Saab , 166
Seat , 3263
Škoda , 2747
Smart , 858
Spyker , 2
Ssangyong , 183
Subaru , 84
Suzuki , 706
Talbot , 6
Tata , 64
Tesla , 16
Toyota , 1332
Trabant , 8
Triumph , 1
TVR , 29
UAZ , 11
VW Volkswagen , 101347
Volvo , 1205
Wartburg , 10
Wiesmann , 11
Yugo , 98
Zastava , 127
Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të veturave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë model veturash si Mercedes C220, Audi A4, Audi A6 apo Audi A3.
29 Nën 18:08
Linku:
Vetura , Vushtrri

Audi A3

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:55
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shitet Vetura Mercedes CLS

9 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
03 Dhj 22:53
Linku:
Vetura , Gjakovë

Blejm Vetura te aksidentume dhe me defekt

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 19:01
Linku:
Vetura , Prizren

VW Sharan 2.0 TDI 4x4 viti 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:16
Linku:
Vetura , Prishtinë

Audi Q3

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 11:24 Vetura , Gjakovë

VW TOURAN 1.9 TDI AUTOMATIK - 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 11:24 Vetura , Prishtinë

Opep Insignia pa Dogan - ANGLEZ-

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:24 Vetura , Dardanë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:24 Vetura , Deçan

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekt

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:24 Vetura , Prishtinë

Opel zafira pa dogan 1.8 Benzins

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:24 Vetura , Lipjan

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:24 Vetura , Gjakovë

VW GOLF 1.9 TDI - 1999

3 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 11:24 Vetura , Pejë

AUDI A4 40TDI S-LINE

24 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:24 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz B 180 CDI 7G Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Vetura , Lipjan

BMW 320d Diesel Manual 2015 sapo doganuar RKS

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 11:24 Vetura , Ferizaj

BMW X3

17 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 Vetura , Pejë

Toyota 4-runner

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:24 Vetura , Pejë

VW Polo 1.6 TDI Manual 2013 •Life• VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 11:23 Vetura , Malishevë

Blejm Vetura te Aksidentume dhe me Defekt

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Vetura , Prishtinë

Golf 5 1.9 Tdi Look GTI

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:23 Vetura , Malishevë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:23 Vetura , Rahovec

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:23 Vetura , Gjakovë

VW GOLF 5 TDI 2.0 AUTOMATIK - 2009

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C220 Cdi Viti 2008 Automatik Rks 7 Muj Avangar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:23 Vetura , Prishtinë

Bmw 525 Dizel pa dogan

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Vetura , Gjakovë

VW GOLF 4 1.9 TDI - 1999

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi Q5 2.0 Tdi 2xSline DSG Viti 2014 Me Dogan + 383 44 83

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:23 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa Ecoflex 1.3 Cdti 146Km

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:23 Vetura , Prishtinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:23 Vetura , Pejë

Passat B8 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz C200 AMG-LINE Viti 2016 Me Dogan + 383 44 83

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 320D Facelift Viti 2016 Me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A8 60 Tdi Matrix Viti 2016 Me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Renault clio 1.5 Dci Automatik Limited Edition Full

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw X6 50D Mpaket Viti 2016 Full Extra

6 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Tiguan 2.0 Tdi DSG Viti 2016 Me Dogan 130.000 km

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi Q5 4.0 Tdi Automatik Viti 2018 Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:22 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 7 cup 1.6

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 118D Viti 2017 Mpaket Full Extra Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 118D Viti 2017 Facelift Me Dogan Automatik

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:22 Shitorja Vetura , Klinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

Seat Leon FR 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:22 Vetura , Prishtinë

AUDI Q7 S Line 3.0 TDI - RKS - ViTI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:22 Vetura , Prishtinë

SAAB DIZELL RKS 6 MUJ REGJISTRIM 1 PRONAR I DOGANUAR

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:22 Vetura , Prishtinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf 7.5 1.6 Tdi Viti 2018 Me Dogan + 383 44 838 848 +

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 520 D Viti 2011 Full Rks 8 Muj + 383 44 838 848 + 383

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:22 Vetura , Prishtinë

Bmw X6 M50d 2013 M-Performance i doganuar Face/Lift

21 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 BI-TDI 3X S-LINE 326 PS QUATRO E DOGANUAR RKS

26 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Tiguan 2.0 Tdi DSG Viti 2016 Me Dogan Full 130.000 Km +

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:22 Vetura , Malishevë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:22 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.3 Benzins

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:22 Vetura , Therandë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:22 Vetura , Prizren

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:22 Vetura , Pejë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Zbuloni ofertat më të mira për vetura në shitje Kosovë


Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Nëse jeni në kërkim të një veture në Ferizaj, Prishtinë, Gjilan, apo Prizren, mos kërkoni më larg! Përdorni “merrjep vetura Ferizaj”, “merrjep vetura Prishtine”, “merrjep vetura Gjilan”, “merrjep vetura Prizren”,”merrjep vetura Peje” si fjalë kyçe për të shqyrtuar opsionet për vetura në shitje Prizren dhe në këto zona të veçanta.

Merrjep është destinacioni juaj përfundimtar për gjetjen e automjeteve të shkëlqyera në këto qytete. Pavarësisht nëse jeni blerës i parë, po përmirësoni mjetin tuaj aktual, ose thjesht po shfletoni mundësitë, ne kemi kujdesur për ju.

Gjej veturaneshitje me çmime konkuruese


Në MerrJep, ju keni mundësinë për të gjetur vetura në shitje me çmime konkuruese që përshtaten buxhetin tuaj. Nëse jeni në kërkim për të blerë vetura të lira në shitje apo vetura të përdorura Përdorni këto fjalë kyçe: “vetura ne shitje 1000 euro”, “vetura ne shitje 2000 euro” apo specifika të tjera sipas kërkesave tuaja.

Përveç që mund të gjeni vetura të lira në shitje, ju gjithashtu mund të gjeni edhe kompani apo auto sallone që ofrojnë vetura me këste në shpalljet e tyre për shes blej vetura.

Mjafton të shfletoni faqen merrjep.com vetura për të parë shpallje për vetura në shitje automatik Kosove, vetura manual, me dogane apo pa dogane me çmime shumë të volitshme në tregun e veturave në Kosovë dhe jashtë vendit.

Shisni veturën tuaj shpejtë me MerrJep


Në një treg ku kërkimet "merrjep kosova vetura", “ merr e jep vetura” dhe "merrjep vetura kosove" janë kërkime të zakonshme, rrisni shanset e një shitjeje të shpejtë duke paraqitur veturën tuaj në mënyrën më të mirë.

Kapni foto të bukura, krijoni një përshkrim tërheqës duke përdorur fjalë kyçe si “vetura në shitje urgjent”, "gjirafa vetura" për të rritur dukshmërinë, caktoni një çmim konkurrues dhe jini të përgjigjshëm ndaj pyetjeve të blerësve potencialë.

Merrjep.com vetura është rruga juaj më e shpejtë për t’ju lidhur me blerës të interesuar të veturave në Kosovë. Mos humbni rastin për të kaluar me shpejtë në rrugën e shitjes së makinës suaj - regjistroni shpallje sot në Merrjep.com!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione