Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 874
Aixam , 187
Alfa Romeo , 963
Alpina , 119
Artega , 38
Audi , 5564
BAIC , 8
Bentley , 43
BMW , 5275
Brilliance , 17
Bugatti , 29
Buick , 29
Cadillac , 89
Chevrolet , 567
Chrysler , 402
Citroën , 1859
Corvette , 23
Dacia , 118
Daewoo , 346
Daihatsu , 110
DeTomaso , 1
Dodge , 70
Ferrari , 34
Fiat , 4613
Ford , 3858
GMC , 45
Great Wall , 10
Grecav , 8
Honda , 443
Hummer , 33
Hyundai , 710
Infiniti , 19
Isuzu , 40
Jaguar , 176
Jeep , 393
Kia , 293
KTM , 7
Lada , 213
Lancia , 200
Land Rover , 229
Landwind , 3
Lexus , 30
Ligier , 1
Lincoln , 63
Lotus , 4
Maserati , 21
Maybach , 4
Mazda , 567
Mercedes-Benz , 3911
MG , 36
MINI , 689
Mitsubishi , 513
Morgan , 2
Nissan , 625
NSU , 2
Opel , 16494
Peugeot , 3575
Piaggio , 24
Plymouth , 4
Pontiac , 26
Porsche , 138
Proton , 18
Renault , 5045
Rover , 296
Saab , 102
Seat , 984
Škoda , 630
Smart , 884
Spyker , 2
Ssangyong , 5
Subaru , 70
Suzuki , 768
Talbot , 5
Tata , 10
Tesla , 2
Toyota , 551
Trabant , 3
Triumph , 2
TVR , 13
UAZ , 11
VW Volkswagen , 17667
Volvo , 405
Wartburg , 13
Wiesmann , 7
Yugo , 208
Zastava , 182

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 16:37
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shkoda Fabia, 5J 1.0 _prodhuar 2020

11 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:42
Linku:
Vetura , Prishtinë

Golf 7 Automatik - super gjendje pak kilometra

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Sht 01:29
Linku:
Vetura , Viti

Shiten 3 makina me targa të huaja të ardhur nga Zvicra

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 00:30
Linku:
Vetura , Pejë

Skoda Rapid 1.4Benzin DSG 2015

8 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 15:50 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 15:49 Shitorja Vetura , Klinë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 15:49 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 15:06 Vetura , Lipjan

FORD FIESTA 1.2 BENZIN VITI 2009 ME 156 MIJ KM

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:06 Vetura , Prishtinë

Opel zafira pa dogan 1.8 Benzins

1 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:06 Vetura , Mitrovicë

Nissan Murano 3.5 benzin, Pa Dogan

970 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:05 Vetura , Prishtinë

A class 1.4Benzin Viti 2003

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:04 Shitorja Vetura , Gjilan

Citroen C3 1.0i,Benzin

5 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 15:04 Vetura , Viti

Peugeot 207 1.4 Benzin 2009 Manual RKS e Q’LAJMRUAR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.3 Benzins

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:40 Vetura , Gjilan

shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:35 Vetura , Gjilan

shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:30 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL CORSA 1.2

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:29 Vetura , Prizren

Golf 4 2.3 v5 2001 Shitet ose Ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:28 Vetura , Pejë

Ford Fiesta 1.3B i Doganuar rks Vp 12 - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:28 Vetura , Rahovec

Renault Clio R.S. 200PS

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:27 Vetura , Prishtinë

Bmw 530e 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:27 Vetura , Gjilan

VW Polo 2003 1.2 12V Benzin - me klim

3 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

Opel corsa 1.2 benzin

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Vetura , Prizren

Shkoda fabia 1.2 benzin

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:21 Vetura , Prishtinë

Reno Clio RKS 10 muaj

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20 Vetura , Fushë Kosovë

ASTER AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 Vetura , Ferizaj

Golf 7 automatik

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:15 Vetura , Prishtinë

Golf 7 GTI 2014 (automaik)

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:15 Vetura , Prishtinë

MINI COOPER S COUNTRYMAN 2015 1.6T ALL4

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:15 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 SEDAN 2016 1.8TFSI S TRONIC Vetem me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:13 Vetura , Prishtinë

Gti

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 Vetura , Gjilan

Jepp Compass Limited 2.4 Benzin 4x4

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 14:13 Vetura , Prishtinë

GOLF 2 ME 185MI KILOMETRA 1 PRONAR NGA ZVUCRA RKS

2 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:12 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW GOLF VII 1.4TSI DSG - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:09 Vetura , Mitrovicë

Shitet Fiat Punto 1.2

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09 Vetura , Prizren

Regjistim skadum

550 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09 Vetura , Pejë

Shes pollo 1.4 benzin

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:08 Shitorja Vetura , Ferizaj

��Opel Adam-Jam 1.4 Benzin �� ✅Viti: 08.05.2015✅

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:08 Vetura , Prishtinë

TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN 2008,RKS,KLIME

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:08 Vetura , Prishtinë

TOYOTA AURIS 1.4 B 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 Vetura , Dardanë

Blej Vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:06 Vetura , Gjilan

Opel Zafira 2.2 Benzin,Rks:10.03.2024,klimë,srs,esp,etj,…

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 Vetura , Prishtinë

Opel corsa-1-fellne-14she per corsa C

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW UP Automatik 1.0 Benzin

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:06 Vetura , Vushtrri

Blej vetura

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:06 Vetura , Pejë

Chrysler automatik

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:03 Vetura , Prishtinë

Nissan micra V.P2010 benzin1.2 ckim etj

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:02 Vetura , Prishtinë

SKODA KAROQ 1.5 TSI - 2019

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:49 Vetura , Gjilan

VW GOLF 7 CUP ME DOGANE 1 VIT RKS

10 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:49 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.4 Benzin

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:49 Vetura , Mitrovicë

Mercedes Benz A180 1.6i 2013

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:47 Vetura , Vushtrri

WV UP ! 1.0B AUTOMATIK TASH I DOGANUAR 2014

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:31 Vetura , Lipjan

Shes goma me gjith bandasha 175 65 14

60 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:31 Vetura , Lipjan

Shes 3 goma 225 40 18 jan tek

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione