Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 209
Aixam , 30
Alfa Romeo , 18
Alpina , 49
Artega , 20
Audi , 147
BAIC , 4
Bentley , 4
BMW , 188
Bugatti , 5
Buick , 1
Cadillac , 4
Chevrolet , 3
Citroën , 20
Dacia , 1
Daewoo , 1
Dodge , 1
Ferrari , 5
Fiat , 36
Ford , 30
GMC , 5
Honda , 4
Hummer , 3
Hyundai , 10
Infiniti , 1
Isuzu , 5
Jaguar , 5
Jeep , 5
Kia , 4
KTM , 7
Lada , 1
Lexus , 4
Ligier , 2
Lincoln , 2
Lotus , 3
Mazda , 3
MG , 8
MINI , 7
Nissan , 16
NSU , 2
Opel , 105
Peugeot , 19
Piaggio , 7
Porsche , 3
Proton , 1
Renault , 17
Rover , 2
Saab , 1
Seat , 17
Škoda , 5
Smart , 10
Subaru , 2
Suzuki , 3
Talbot , 1
Toyota , 10
Trabant , 1
TVR , 22
UAZ , 3
Volvo , 6
Wartburg , 1
Wiesmann , 13
Yugo , 2
Zastava , 23

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 13:17 Vetura , Prizren

Obd 2 shi

75 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 23:41 Vetura , Prishtinë

Blej vetura rks edhe pa dogan 049424346

1 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Sht 01:03 Vetura , Dragash

BLEJ VETURA

1 555 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
16 Sht 21:03 Vetura , Pejë

Shitet Makina

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 09:56 Vetura , Prishtinë

Makine per prodhimin e qirave (automatike)

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 15:09 Vetura , Gjilan

Dekore per oborre

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 17:58 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz E300de

54 000 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Sht 15:15 Vetura , Gjilan

Dekore per oborre

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 14:18 Vetura , Gjilan

Qerre e drurit

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 13:12 Vetura , Deçan

Fellne 5x105 17

450 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 19:01 Vetura , Drenas

Shes bandasha te thjesht me guma dimri

200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 17:32 Vetura , Mitrovicë

Shitet kuzhina 3vjet garanci shporeti beko

475 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 01:02 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 03:59 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Gush 03:16 Vetura , Lipjan

Shesmi pjes per mercedes 190 200 250

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 14:46 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 17:05 Vetura , Pejë

Shitet Shlepi

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 14:10 Vetura , Prishtinë

Auto ngjyrosje Dardani

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Gush 13:15 Vetura , Lipjan

Shes Prokolic

600 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 09:25 Vetura , Burim

Treger

150 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Gush 20:12 Vetura , Ferizaj

Golf 1 i restauruar , pa motorr

5 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 05:58 Vetura , Fushë Kosovë

Kastefon

50 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: > 500 000
20 Korr 22:23 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 16:51 Vetura , Prishtinë

Prokolic 2 kipershe

4 350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Korr 15:16 Vetura , Ferizaj

SHITEN CITROEN C3

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Qer 12:51 Vetura , Pejë

Branik per mk2

60 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 14:08 Vetura , Ferizaj

Bicikler ch

70 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 14:02 Vetura , Drenas

Shes ram

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 13:59 Vetura , Drenas

Shes dujt

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 13:59 Vetura , Drenas

Shes dizhalicen

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 13:47 Vetura , Drenas

Shes prokolicen

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 02:11 Vetura , Prizren

Fellne keskin zr19.

111 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 09:47 Vetura , Pejë

Goma me fellne 19

900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 21:28 Vetura , Ferizaj

Fellne 17 per seat nga ��������

140 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Qer 05:41 Vetura , Mitrovicë

Shitet Mitsubishi Plug-in Outlander

1 234 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Qer 05:41 Vetura , Mitrovicë

Shitet Mitsubishi Plug-In Outlander

1 234 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Qer 18:46 Vetura , Mitrovicë

SHITET MITSUBISHI PLUG-IN OUTLANDER 4X4

1 234 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Qer 09:04 Vetura , Prishtinë

AJFON 14 PRO MAX 256

1 300 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 11:58 Vetura , Gjilan

shitet

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 18:14 Vetura , Malishevë

Pasat ne shitje

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Maj 17:43 Vetura , Prishtinë

Fellne

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Maj 17:22 Vetura , Rahovec

Fellne dhe goma 19zoll

1 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 07:41 Vetura , Ferizaj

Shitet goma

60 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Maj 06:20 Vetura , Burim

Fellne 17 col

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 01:01 Vetura , Pejë

Fellne 20she

500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 18:10 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet kuke montuse per BMW 120 ose Audi A3

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 00:03 Vetura , Lipjan

AUTO PJESË SERVIS TE DINI 2023. KEMI PJES PER MERCEDES 190

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 23:43 Vetura , Prishtinë

Punë profi fasada dekorim

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 23:39 Vetura , Prizren

VW Golf Variant 1.4 TSI

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 11:08 Vetura , Prishtinë

Mercedes C300 hybrid

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione