Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nissan Të gjitha në Kosovë

100 NX , 53
200 SX , 26
240 SX , 17
280 ZX , 11
300 ZX , 8
350Z , 8
370Z , 1
Almera , 137
Altima , 11
Armada , 1
Bluebird , 6
Cabstar , 28
Cargo , 15
Cube , 4
e-NV200 , 5
Evalia , 1
Frontier , 5
GT-R , 8
Interstar , 13
Juke , 35
King Cab , 48
Kubistar , 50
Leaf , 1
Maxima , 4
Micra , 306
Murano , 24
Navara , 453
Note , 29
NP 300 , 4
NV200 , 18
NV400 , 3
Pathfinder , 140
Patrol , 191
PickUp , 34
Pixo , 8
Prairie , 4
Primastar , 69
Primera , 193
Pulsar , 1
Qashqai , 108
Qashqai+2 , 24
Quest , 1
Sentra , 3
Serena , 10
Sunny , 63
Terrano , 404
Tiida , 2
Titan , 1
Trade , 10
Urvan , 9
Vanette , 94
X-Trail , 262

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Qer 04:07
Linku:
Vetura , Prishtinë

Nissan Navara

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:45
Linku:
Vetura , Ferizaj

Nissan Juke

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 09:25 Vetura , Prishtinë

Nisan Micra 1.2b 2007

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:20 Vetura , Pejë

Nissan Terrano

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:19 Vetura , Pejë

Nissan Terrano

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:09 Vetura , Prishtinë

NISSAN CABSTAR 2.5TDI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 Vetura , Ferizaj

Shitet Nissan terrano 2.7TDI

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:20 Vetura , Prizren

Shitet Nissan Patrol Y61 4.2 D 2002 Rks

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:43 Vetura , Pejë

Rent A Car GENTI Peje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:55 Vetura , Prizren

Nissan Terrano 2.7 Diesel Manuel Me Klim RKS ( Ndrrohet )

5 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:44 Vetura , Gjilan

Nissan Vanette 2.0

3 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:29 Vetura , Therandë

NISSAN XTRAIL 2.2D 4x4 alkantara

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:24 Vetura , Gjakovë

Nissan note 1.5 Disel Viti 2010 Rks

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:58 Vetura , Prishtinë

Nissan King Cab 2.5 TD Viti 2000 Pa Dogan Ne Super Gjendje

5 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:45
Linku:
Vetura , Ferizaj

Nissan Juke

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:08 Shitorja Vetura , Gjilan

Nissan Micra 1.2i Automatic 2013����

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:08 Shitorja Vetura , Gjilan

Nissan Micra 1.2i Automatic 2014����

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:19 Shitorja Vetura , Gjakovë

NISSAN R51 PATHFINDER 4X4

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:25 Vetura , Burim

Nissan patrol

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:19 Vetura , Prishtinë

Nissan x trial 2.2 diesel. Mundesi ndrrimi

4 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Qer 22:15 Vetura , Prishtinë

Nissan XTrail 2.2 diesel

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 15:20 Vetura , Prishtinë

Shitet Nissan Pathfinder - 2007

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 14:59 Vetura , Gjilan

NISSAN JUKE 1.5 DIZEL 2013 RKS

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 11:48 Vetura , Pejë

Nissan patrol

1 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 11:48 Vetura , Pejë

Nissan navara

1 111 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Qer 10:11 Shitorja Vetura , Ferizaj

Nissan Note 1.5 DCI

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 08:08 Vetura , Drenas

Shitet vetura Nissan X-trail 2005 me timon ne anen e djathte

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Qer 04:17 Vetura , Prishtinë

Nissan x-trial dCi

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Qer 04:07 Vetura , Prishtinë

Nissan Navara

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 04:02 Vetura , Pejë

Nissan navara 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 14:42 Vetura , Gjakovë

Nissan X-Trail 2.0 Benxin Gjendje Super perfekte Full Extra

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 11:56 Vetura , Therandë

NISSAN NAVARA

5 EUR

04 Qer 11:54 Vetura , Ferizaj

Nisan patrol

11 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Qer 08:50 Vetura , Pejë

BLEJ VETURA

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 07:13 Vetura , Burim

NISSAN NV200 1.7dci KLIMA*DIZELL*VITI 2011*

38 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Qer 22:40 Vetura , Drenas

PJESE PER NISSAN NAVARA 2.5-2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 22:39 Vetura , Drenas

PJESE PËR NISAN X TRAEL 2.0 -2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Qer 22:39 Vetura , Drenas

PJES NISSAN PATHFINDER-NAVARA-X-TRAIL 2007

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Qer 22:38 Vetura , Drenas

PJESE- NISSAN MURANO. 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Qer 22:37 Vetura , Drenas

PJES PER NISSAN QASHQAI +2 DIZEl 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Qer 22:31 Vetura , Drenas

NISSAN NAVARA -PATHFINDER 2007 PJES

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 09:05 Vetura , Mitrovicë

NISSAN TERRANO 4X4

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 18:57 Vetura , Prishtinë

Nisan 100% Elektik

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Qer 17:03 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Nissan NX200

1 090 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 20:13 Vetura , Gjakovë

Nissan navara

550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 17:34 Vetura , Ferizaj

Shitet Nissan Micra per pjes

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 10:41 Vetura , Burim

Nissan navara

1 EUR Price Reduced

29 Maj 15:02 Vetura , Pejë

Shitet Nissan

29 Maj 10:18 Vetura , Kaçanik

Shiten 2x Nissana te Njejt NV200 1,5 DCI dizel me 7 Ulse

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 14:43 Vetura , Prishtinë

Shitet nisan patrol M57 engine BMW

21 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione