Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan | 100 NX

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan 100 NX | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Jan 03:58 Vetura , Prizren

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 16:50 Vetura , Dragash

Bager

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 12:16 Vetura , Pejë

Nisan mikro automatik

13 Mar 18:43 Vetura , Mitrovicë

Shes Nissan 100NX

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 13:14 Vetura , Mitrovicë

Nissan 2.0 Benzin Urgjent shitet (23 vjet 1 pronar)

1 490 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 21:57 Vetura , Mitrovicë

boj ndrrim

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Dhj 08:59 Vetura , Vushtrri

Shes

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Sht 20:54 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet

Viti: 1998
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Gush 23:35 Vetura , Mitrovicë

Nissan

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 17:34 Vetura , Kaçanik

Nisan patrol

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 23:15 Vetura , Mitrovicë

Nissan

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Jan 19:22 Vetura , Viti

Shitett combi nissan dizell

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Sht 21:38 Vetura , Ferizaj

Kerkoj cilinder kryesor te frenave abs

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 16:24 Vetura , Ferizaj

shitet vetura

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Sht 15:09 Vetura , Vushtrri

Gjip nissan

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 12:29 Vetura , Ferizaj

shitet nisani 1.9 disel 400euro

400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Gush 19:14 Vetura , Ferizaj

shitet nissani 1.9 disel

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Gush 19:14 Vetura , Ferizaj

shitet nissani 1.9 disel

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 20:13 Vetura , Ferizaj

nissan 100 NX matorrin e golfit 1.6

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Qer 12:26 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 13:31 Vetura , Prishtinë

nissan

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Maj 16:00 Vetura , Pejë

Shes Kombin

2 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 18:55 Vetura , Prishtinë

Kombi

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Jan 23:16 Vetura , Burim

gjip nisan

3 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 10:15 Vetura , Gjilan

Nisaan

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Gush 10:40 Vetura , Deçan

shitet kerri Nissan Primera shum i mir

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 18:06 Vetura , Fushë Kosovë

Nisan

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Pri 21:21 Vetura , Gjilan

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Pri 11:03 Vetura , Prishtinë

nissan

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 19:00 Vetura , Ferizaj

Nisan

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 13:42 Vetura , Lipjan

Shes kamioni shum i rujt

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Jan 22:27 Vetura , Prishtinë

nisani ne shitje

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 11:49 Vetura , Pejë

Nisan kombi

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 17:01 Vetura , Ferizaj

Nissan 100 NX benzin

250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 13:47 Vetura , Ferizaj

shitet nisan

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 16:49 Vetura , Ferizaj

shitet nisani

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 18:46 Vetura , Ferizaj

nisan shitet

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 15:42 Vetura , Ferizaj

shitet nisani

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 19:46 Vetura , Ferizaj

shitet nisan

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 17:27 Vetura , Ferizaj

shitet nisan

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 15:18 Vetura , Ferizaj

nisan

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 10:11 Vetura , Gjilan

Nisan

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Tet 12:12 Vetura , Gjilan

Nusan

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
31 Gush 18:53 Vetura , Prishtinë

shes veturen "Nissan 100nx"

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 17:48 Vetura , Prishtinë

Nissan 100 NX -91

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 21:33 Vetura , Shtime

Bager

Viti: 1995
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
30 Korr 23:38 Vetura , Therandë

Shitet Nisani Ne Gjendje Te Rregull

750 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 02:50 Vetura , Prishtinë

u shit flm merrjep

820 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 21:43 Vetura , Besianë

Nissan

300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 10:19 Vetura , Prizren

Nissan 100 NX -96

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan 100 NX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione