Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan | 240 SX

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan 240 SX | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Nën 12:28 Vetura , Gjilan

Nisan

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Gush 20:45 Vetura , Pejë

Nisan Navara 2,5 DCi

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Gush 22:59 Vetura , Pejë

Shes gomat 16 vetem dy copa janè

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 17:55 Vetura , Ferizaj

Nisan

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 22:07 Vetura , Prishtinë

shes xhipin nisan 2.7 dizell 4x4

3 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 09:38 Vetura , Prishtinë

Shes xhipin nisan 4x4 dizell 2.7

3 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 22:15 Vetura , Prishtinë

shes nisan terrano 2.7 dizell 4x4

3 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 12:23 Vetura , Prishtinë

shes nisan terrano 4x4 dizell 2.7

3 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Qer 18:23 Vetura , Gjilan

Shitet urgjent 3300 €

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 14:02 Vetura , Pejë

Nissan 240 SX benzin

600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Sht 08:52 Vetura , Prishtinë

Urgjent shitet

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 22:24 Vetura , Ferizaj

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Sht 02:31 Vetura , Ferizaj

Shese veturen

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Korr 21:58 Vetura , Ferizaj

Nissan 240 benzin -90

2 550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Maj 23:40 Vetura , Gjakovë

Nissan 240 sx -08

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 17:49 Vetura , Fushë Kosovë

Nissan

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Nën 10:37 Vetura , Prizren

Kombi ne shitje

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan 240 SX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione