Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan | Almera Tino

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan Almera Tino | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Mar 22:05 Vetura , Klinë

Nisan almera tino

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Jan 10:36 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Tet 22:56 Vetura , Pejë

Shes Veturen Nissan Almera Tino

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 20:53 Vetura , Klinë

Shitet me marrveshje

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Maj 11:32 Vetura , Prishtinë

Shitet ose nderohet

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 21:31 Vetura , Prishtinë

Shes Nisan Almera 1.8 benzin Pa Dogan

999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Gush 22:11 Vetura , Ferizaj

Shum i rujshem asht

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 23:08 Vetura , Klinë

Shitet urgjent

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Pri 18:29 Vetura , Prishtinë

Shitet nisan munsi ndrrimi dizell rks

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 04:08 Vetura , Ferizaj

Nisan almera 2.2 turbo dizell 2005

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 17:35 Vetura , Klinë

Shes Nissan almera tino 2.2 dizell 1 vit regjistrim .

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 10:39 Vetura , Prishtinë

Shes

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Gush 10:12 Vetura , Prishtinë

Nissan Almera Tino dizel

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Gush 16:20 Vetura , Fushë Kosovë

Shes nissan almera tino 1.8 benzin

2 399 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 10:31 Vetura , Mitrovicë

700€

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 18:51 Vetura , Gjilan

Nissan

1 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 22:15 Vetura , Besianë

Nissan Almera Tino dizel

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 17:21 Vetura , Prishtinë

Nissan Almera

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 17:13 Vetura , Gjilan

Nissan tino shitet

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 11:11 Vetura , Gjilan

Shitet kerri nissan ne gjedje perfekte

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 04:58 Vetura , Gjilan

Shitet kerr nisan tino

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 16:11 Vetura , Fushë Kosovë

shes dhe ndrroj nissan

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Sht 19:30 Vetura , Ferizaj

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 10:34 Vetura , Deçan

Shitet Nissan Almera Tino ne gjendje te rregullt.

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 23:03 Vetura , Fushë Kosovë

nissan almera tino shitet 1000 € me targa te huja

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Korr 19:01 Vetura , Pejë

shes nissan almera tino 2.2 dizell

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 19:51 Vetura , Prishtinë

Vegim

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 22:35 Vetura , Prishtinë

Shitet Nissan almera

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 03:10 Vetura , Prishtinë

Nissan Almera Tino

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 22:49 Vetura , Pejë

shes nissan almera tino ne gjendje te rregullt

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 14:29 Vetura , Prishtinë

Shitet Nissan Almera Tino 2.2

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 19:38 Vetura , Ferizaj

Auto Terheqes 24or

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Tet 15:08 Vetura , Pejë

Nissan Almera ne gjendje shum te mir -03

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 14:35 Vetura , Pejë

urgjent Nisan almeria 2.2 disel

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 20:42 Vetura , Pejë

Nissan Almera Tino

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 23:33 Vetura , Gjilan

Nissan Almera tino

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Maj 22:26 Vetura , Ferizaj

Nissan almera tino 1.8 16v

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 22:01 Vetura , Pejë

Nissan Almera Tino -04

3 750 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 10:55 Vetura , Pejë

Nissan Almera Tino -04

4 000 EUR Price Reduced

24 Dhj 14:40 Vetura , Ferizaj

nissan almera tino 1.8 benzin 16v

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Nën 13:01 Vetura , Lipjan

Nissan Tino Almera

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 21:30 Vetura , Ferizaj

Nissan 2.2 dCi

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 19:47 Vetura , Prizren

Nissan Almera Tino 2.0 dizel -00

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 19:27 Vetura , Prizren

Nisan

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 20:17 Vetura , Ferizaj

Nissan

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan Almera Tino | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione