Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan | Almera

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan Almera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Tet 00:49 ,

Nissan Almera 2.2 DCI - 2006

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Tet 16:43 ,

Nissan Almera

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Gush 21:03 ,

uuuu SHITT Nisan Almera 2.0 Dizel Me Klim - 2000

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Korr 14:01 ,

Nisan 2.0 Dizell

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Korr 08:12 ,

NISSAN ALMER & MIKRA 1.5dci per PJES

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Qer 21:15 ,

Urgjent shitet Nisan diesel 1.5 -2003

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 21:17 ,

Nissn

2 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 23:41 ,

Nissan Almera

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Qer 17:46 ,

Nissan Almera 1.5 disel

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 09:30 ,

shitet kamioni me kran

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Mar 21:54 ,

Shitet vetura

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 12:23 ,

Nissan almera n16

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 20:20 ,

Shes Nissan Almera dizel ne gjendje te shkelqyer

3 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 00:23 ,

nisan 1.6b

400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 20:48 ,

Nissan 2001 dizell ndrrohet

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Jan 12:13 ,

Nissan Almera 2.2 110 ps me Naft

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 08:58 ,

Nissan Almera dizel

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 22:58 ,

Nisan almeraper pjes

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Nën 01:07 ,

kerkoj ket pjes

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Tet 20:31 ,

Egzon

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 19:51 ,

Shitet-Nissan Almera 1.4

350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Tet 20:49 ,

Shitet nissan almera 2.2 dizell 2004 viti

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 08:53 ,

Shes nissan almera 2.2 dizell 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 17:21 ,

Shes nissan almera 2004 2.2 dizell

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 18:57 ,

shes nissan almera 2004 3100

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 22:21 ,

Nissan Almera

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Qer 18:53 ,

makine

300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 18:25 ,

shes nissan almera 2004 2.2 dizell 3100

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Qer 10:28 ,

shitet nissan almera

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 17:49 ,

shes nissan 3100 euro 2.2 dizell

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 20:16 ,

shes nissan 2.2 naft 2004

3 510 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 16:56 ,

Shitet nissan almera

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Mar 08:16 ,

nissan

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 11:14 ,

shitet per pjes

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 09:38 ,

Nissan Almera

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Jan 15:51 ,

Shitet Vetura

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 12:33 ,

Urgjent

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Dhj 20:35 ,

Shitet vetura

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 13:56 ,

Nisan

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Nën 14:27 ,

Nissan Almera

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Nën 12:25 ,

Nissan Almera 1.5 disel

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Tet 11:45 ,

Nisan 2002

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 13:55 ,

Nissan Almera -02

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 20:53 ,

Fellne

3 009 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Sht 11:14 ,

NISSAN ALMERA 2.2DI

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 08:39 ,

Nisan

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 19:14 ,

Nissan Almera

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Korr 09:53 ,

Nissan Almera 2.2 -02

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Korr 20:45 ,

Nissan Almera -00

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 13:14 ,

Nisan boj ndrim

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan Almera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione