Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan | King Cab

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan King Cab | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Shk 12:24 Shitorja Vetura , Gjakovë

U SHIT flm MerrJep

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 01:29 Vetura , Prizren

Nissan 2.5 Turbo

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Dhj 18:10 Vetura , Ferizaj

Vetura

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 01:27 Vetura , Deçan

Nissan Kingcab 2.5

7 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 14:30 Vetura , Prishtinë

Shitet nisani

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Pri 14:45 Vetura , Prizren

Shitet

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 23:58 Vetura , Pejë

SHITET Gjipi per bjeshk Nisan 4×4 d 8 muj regjistrim

3 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 16:47 Vetura , Prishtinë

Nissan 4x4 King Cab 2.5 dizel Off-Road

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 23:08 Vetura , Prishtinë

Nissan King Cab 2003

4 600 EUR

17 Pri 21:27 Vetura , Besianë

Nisa. King cab 2.5 dizel 4x4

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 16:29 Vetura , Pejë

Shitet NISSAN gjipi 2,5 d 4 ×4 per 5 veta shum i Ruajtur

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 08:04 Vetura , Deçan

Nissan King Cab 2.5

7 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Jan 15:33 Vetura , Ferizaj

Shitet nisan. King cab 4wd. 2.5 dizel

5 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Tet 17:27 Vetura , Skenderaj

Nissan King 2.5 TDI

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Korr 09:37 Vetura , Gjilan

Nissan Cab

15 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Qer 09:51 Vetura , Prizren

Nissan

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 23:13 Vetura , Burim

Nissan King Cab 2.5

3 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:52 Vetura , Burim

Nissan king cab

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 22:52 Vetura , Skenderaj

NISSAN KING CAB

6 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 23:16 Vetura , Ferizaj

nisan 2.5 dizell me dogan

6 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 14:55 Vetura , Deçan

Nissan King Cab 2.5

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Nën 20:52 Vetura , Klinë

nissan

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 13:40 Vetura , Ferizaj

Nisan king cab me dogan sapoardhur nga ch

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 15:53 Vetura , Ferizaj

Nisan double cab

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Tet 20:31 Vetura , Gjakovë

Nisan pikap

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Gush 11:00 Vetura , Deçan

Nissan King Kab

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 11:48 Vetura , Ferizaj

Shitet 700 €

700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Jan 11:54 Vetura , Dardanë

nissan king 4x4

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 12:50 Vetura , Deçan

Nissan King Cab

5 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 16:12 Vetura , Deçan

Per Meraklit e ⛰ from����

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 19:38 Vetura , Gjilan

nissan navara 2.5d

7 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 15:49 Vetura , Gjilan

Shitet

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 14:40 Vetura , Pejë

Shitet nissan panoram 1 vit rks shum i rujtun

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 08:46 Vetura , Pejë

nissan 4x4

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Jan 09:34 Vetura , Ferizaj

Nissan

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 18:58 Vetura , Pejë

Nissan 2.5 me Dogan+homolo 170000km nga zvirra

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 09:30 Vetura , Gjilan

Nisan king

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Mar 17:48 Vetura , Pejë

Gjip Nisan 4ulse 2.5 tdi 4×4 nga zvicrra

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Dhj 16:14 Vetura , Klinë

Nissan King Cab

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 09:24 Vetura , Viti

shitet

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 11:21 Vetura , Vushtrri

nissan king cab

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 16:53 Vetura , Pejë

Nissan King Cab 2.5 Dizel -97

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 11:02 Vetura , Burim

Nissan

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 19:09 Vetura , Prizren

Nissan gjyp

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Nën 22:38 Vetura , Pejë

Nissan King Cab 2.5 diesel -98

6 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Sht 19:47 Vetura , Burim

Nissan Navara King Kab

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan King Cab | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione