Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan | Kubistar

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan Kubistar | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Jan 02:50 Vetura , Malishevë

Nissan

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 18:12 Vetura , Klinë

Shes nisanin regjishtrim edhe 8 muaj

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 14:05 Vetura , Viti

U SHITT FLM MERRJEP

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 08:33 Vetura , Prishtinë

Shitet pik up nissan 1.5 dizel

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 12:16 Vetura , Prishtinë

Nissan kubistar 1.5

1 700 EUR Price Reduced

04 Mar 20:52 Vetura , Prizren

shitet pikapi nissan

1 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Shk 01:16 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet nisan 2004 rks me klim

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 15:36 Vetura , Lipjan

Nissan kubistar 1.5

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 15:36 Vetura , Lipjan

Nissan kubistar 1.5

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 21:34 Vetura , Gjakovë

Nissan kubistar me kontroll te kryer ne muajin e 11

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Sht 11:45 Vetura , Prishtinë

shitet Nissan Kubistar 1.5 dci

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 09:48 Vetura , Prishtinë

shitet Nissan Kubistar 1.5 dci

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Gush 08:39 Vetura , Prishtinë

shitet Nissan Kubistar 1.5 dci

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 22:07 Vetura , Gjakovë

Shes nisan pikap

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Pri 17:47 Vetura , Prishtinë

Shitet Nissan Kubistar 1.5 dci

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 17:51 Vetura , Lipjan

shitet nissan kubistar 1.5

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Mar 18:24 Vetura , Besianë

Shitet

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Shk 22:25 Vetura , Lipjan

Nissan maxi 1.5 Disell Rks 2005

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 15:11 Vetura , Gjakovë

Nisan cubistar

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Nën 19:43 Vetura , Besianë

Nisan disel me klim ndrrim i mundshum

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 15:06 Vetura , Ferizaj

Shes pikapin Nisan kubistar 1.5 disel.

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 13:28 Vetura , Ferizaj

Nissan pikap 1.5

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Nën 21:36 Vetura , Ferizaj

Nisan 1.5 DCI 2007

2 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 16:57 Vetura , Burim

Gjip Nissan terrano 2.7 4x4

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 22:30 Vetura , Prishtinë

Nissan kubistar

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 20:49 Vetura , Drenas

Nissan kubistar 1.5dizel 100mi km

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Maj 22:35 Vetura , Gjakovë

Pikap

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Shk 22:18 Vetura , Besianë

Nissan kubistar

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Jan 15:43 Vetura , Lipjan

Nissan

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Nën 18:10 Vetura , Gjilan

nisani

2 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Tet 22:04 Vetura , Gjilan

shitet

2 399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 10:42 Vetura , Vushtrri

u shit flm

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 22:08 Vetura , Gjilan

vetur

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Sht 22:01 Vetura , Vushtrri

Nissan kubistan kango

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Qer 18:31 Vetura , Prizren

Shitet pikapi+ndrrim

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 13:46 Vetura , Burim

Pikap 1.4 2004

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Gush 21:19 Vetura , Prishtinë

Pikapi 2007

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 07:09 Vetura , Kastriot

Reno kangoo 1.5 dizel

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Pri 16:08 Vetura , Besianë

Shitet pikapi nissan kubistar 1.5 diesel

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 23:23 Vetura , Burim

Pikap Nissan Kubistar 1.4 dci

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Dhj 11:41 Vetura , Burim

Nissan Kubistar dci 70 1.6

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Nën 00:28 Vetura , Prizren

NISSAN Kubistar 1.5 dCi Premium

2 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Tet 13:08 Vetura , Gjilan

Nissan viti 2005 dizel 1.5

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 20:39 Vetura , Rahovec

Nissan Kubistar- U SHIT!!

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 20:31 Vetura , Prizren

Nissan Kubistar- U SHIT!!

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 06:07 Vetura , Prishtinë

Nissan 1.5dci viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 12:30 Vetura , Prizren

Nissan Kubistar

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 19:12 Vetura , Gjilan

nissan dizel 1.5 dci viti 2006 rks 11 muj

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 23:41 Vetura , Drenas

Nissan

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan Kubistar | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione