Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nissan Micra Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan Micra | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:34 Vetura , Mitrovicë

Nissan Micra 1.2b 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:32 Vetura , Dardanë

Nisan Micra

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 08:04 Vetura , Prishtinë

Shitet nisan micra pa dogan

11 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Nën 22:29 Vetura , Klinë

Nissan

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Nën 17:30 Vetura , Prishtinë

Nisan 1.2 benzin viti 2011

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 17:49 Vetura , Ferizaj

Shitet Nissan Micra per pjes

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Tet 04:06 Vetura , Ferizaj

Nissa micra 1.2B viti 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 23:47 Vetura , Prishtinë

Nissan

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Sht 01:33 Vetura , Prishtinë

Nissan

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Sht 13:04 Vetura , Drenas

shitet vetura Nissan Micra

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 07:59 Vetura , Ferizaj

Nisan Mikra 1.2 benzin vp 2010

3 350 EUR

17 Gush 11:17 Vetura , Lipjan

Shitet

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Gush 08:47 Vetura , Prizren

Nisan micra 1.5 dizel

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 22:07 Vetura , Prishtinë

Nissan Micra

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Gush 15:50 Vetura , Prishtinë

Nissa Micra

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Korr 23:36 Vetura , Prizren

Nisan

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Korr 23:25 Vetura , Prizren

Nissan micra 1.5 dci

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 23:01 Vetura , Therandë

Nisan micra

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 10:19 Vetura , Prizren

Kerkoj nisan micra 1.5 dci pa dogan

600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Korr 17:13 Vetura , Therandë

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 16:47 Vetura , Therandë

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 19:50 Vetura , Prishtinë

shes nissan micra 1.3 benzin ose boj ndrim

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 13:50 Vetura , Gjilan

Shitet Nissan Micra

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 14:21 Vetura , Gjilan

Shitet Nissan Micra

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 02:09 Vetura , Ferizaj

Veture e vogel Nissan Micra me klime 4 dyer 2011

3 999 EUR

27 Mar 10:22 Vetura , Gjakovë

Shitet Vetura Nissan Micra 1.2 Benzin

700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 00:23 Vetura , Prishtinë

Nisan micra .U shittt e gezoft pronari i ri

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 17:20 Vetura , Drenas

Shitet Nisan Micra ….9 muj rks Klim

1 850 EUR

22 Shk 22:57 Vetura , Shtime

Vetur ne shitje

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 10:18 Vetura , Prishtinë

Nisan micra 1,5 disel ne gjendje ok

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 10:21 Vetura , Mitrovicë

Nissan 1.3 benzin rks 6 muj

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 13:52 Vetura , Mitrovicë

Nissan 1.3 benzin rks 6 muj

11 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 14:15 Vetura , Mitrovicë

Nissan 1.3 benzin rks 6 muj

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 18:43 Vetura , Mitrovicë

Nissan 1.3 benzin rks 7 muj

12 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 18:38 Vetura , Ferizaj

Nisan micra

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Dhj 19:11 Vetura , Mitrovicë

Nissan 1.3 benzin rks deri 24/06/2023

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 23:40 Vetura , Klinë

NISSAN

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Dhj 18:05 Vetura , Mitrovicë

Nissan 1.3 benzin rks 7 muj 049 441 928

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 06:07 Vetura , Klinë

Nissan

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Dhj 06:07 Vetura , Klinë

Nissan

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Dhj 09:25 Vetura , Prishtinë

Nissan micra 1.5 dizel

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 08:48 Vetura , Viti

Nisan micra Okazion TIRANE

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Nën 21:51 Vetura , Prishtinë

Shes nissanin ne gjendje ok

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 19:12 Vetura , Prishtinë

Nissan micrra 1.3 benzin 4 dyr Rka

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Nën 20:28 Vetura , Vushtrri

NISSAN MICRA 2011 1.2 BENZIN

4 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 13:53 Vetura , Mitrovicë

Nissan Micra Automatik

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Tet 23:30 Vetura , Prizren

Nissan Micra 1.5

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 22:01 Vetura , Pejë

NISSAN MICRA I SHITUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 11:29 Vetura , Prizren

Nissan Micra 1.5

3 100 EUR

13 Tet 13:20 Vetura , Gjilan

Shitet Nissan Micra 1.5 Diesel

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan Micra | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione