Ferizaj | Makina | Vetura | Nissan | Micra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan Micra | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Maj 20:25 ,

Nissan Micra 1.5 diesel viti 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 11:59 ,

Shitet Nissan Micra per pjes

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Nën 09:49 ,

Nissan Micra

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Sht 12:28 Shitorja ,

I SHITUR

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Gush 08:54 ,

Nisan Micra 1.5 DIZEL - VITI 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 01:16 ,

Shes veturen

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 09:52 ,

Shes Nisan micra dizel 1.5 rks 8 mui klim

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 20:35 ,

Nissan micra 1.5 dizell 8muj Rks

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 22:55 ,

Nisan micra 1.5 dizell 6muj rks

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 12:44 ,

Nissan Micra 1.2 Benzin 2004 Regjistrim 1 Vit.!

2 450 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 19:28 ,

U shit flm merr jep NISSAN MICRA

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Tet 10:23 ,

sshitet nisan micra

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 22:04 ,

Nisa Micra

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 22:21 ,

Nissan Micrra

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Jan 21:31 ,

nisan

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 18:34 ,

Shitet

400 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Jan 11:10 ,

Shitet

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Dhj 17:20 ,

Shitet

450 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 10:53 ,

Nisan micra

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 16:57 ,

Nissan micro

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 20:19 ,

Vetur

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Gush 22:40 ,

Shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Korr 12:38 ,

Nissan micra 1.5 DCI

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 15:21 ,

Shitet

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 09:52 ,

Shes Nisan Micra

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 21:04 ,

Shitet

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 11:56 ,

Micra 1.5 diesel me klim

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 17:14 ,

Nissan micra 1.0 16v

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 09:03 ,

Nissan micra 1.0 / 16v

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 20:54 ,

Shes veturen nissan micra

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Sht 13:19 ,

Urxhent shes Nissan Micra 1.4

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Sht 13:26 ,

URXHENT SHES NISSAN MICRA

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Gush 19:35 ,

Shitet Vetura Nissan Micra

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 20:52 ,

Nisan Micra

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 16:21 ,

Nissan Micra dizel

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 16:11 ,

Nisan Micra

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Jan 01:27 ,

Shitet ose ndrrohet

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 01:49 ,

U shit e gzoft pronari Nissan micra 2004

4 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 10:45 ,

Nissan Micra -92

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Mar 13:29 ,

nisan micra 1.2 benxin baj elle ndrim

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Mar 20:00 ,

Nissan Micra 1.5 dizel -03

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Mar 19:25 ,

Nissan micra 1.2 -92

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 10:30 ,

nisan urxhent

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Mar 10:39 ,

shitet nisan micra

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Sht 18:25 ,

shitet edhe bajm ndrrim

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan Micra | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione