Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan | Murano

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan Murano | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:48 Vetura , Gjilan

Nisan Murano 4x4 Dizel 2.5 Automatik vp 2013

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 01:43 Vetura , Lipjan

Nissa Murano 3.5 Benzin 4x4

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 12:07 Vetura , Drenas

PJESE- NISSAN MURANO. 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Nën 10:48 Vetura , Prishtinë

Nissan Murano V6 3.5

12 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Tet 18:54 Vetura , Mitrovicë

Shes Nissan Murano

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Maj 10:58 Vetura , Pejë

NISSAN MURANO 2.5 DCI AUTOMATIK FULL EXTRA RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 23:31 Vetura , Kaçanik

NISSAN RKS I BLLOKUM MOTORRI

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Pri 19:34 Vetura , Prishtinë

Nisan

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 13:01 Vetura , Mitrovicë

Murrano

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 14:14 Vetura , Prishtinë

Nissan Murano 3.5b - 2014

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Dhj 22:47 Vetura , Gjakovë

Shitet ose nderrohet

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Nën 20:56 Vetura , Gjilan

Shitet vetura

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Gush 01:30 Vetura , Pejë

Nissan Murano 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 14:16 Vetura , Pejë

Nissan Murano

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 14:10 Vetura , Prishtinë

Shitet Nissan murano 3.5 4x4

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Mar 13:57 Vetura , Prishtinë

Shes NISSAN

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 16:21 Vetura , Gjakovë

Nissan murano

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 15:28 Vetura , Pejë

Nisan

8 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 18:16 Vetura , Prishtinë

NISSAN MURANO 4X4 ME FULL OPCIONE

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Tet 03:35 Vetura , Ferizaj

Nissan Murano

5 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Tet 15:32 Vetura , Ferizaj

Vetura ne shitje

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Korr 08:36 Vetura , Prishtinë

Nissan Murano

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 20:34 Vetura , Prizren

Shitet nisani çmimi 600€

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Jan 19:22 Vetura , Prizren

Nissan Murano

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan Murano | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione