Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan | Note

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan Note | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:12 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��Nissan Note 1.5 DCI

5 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:00 Vetura , Gjakovë

Nissan note 1.5 Disel Viti 2010 Rks

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 11:32 Shitorja Vetura , Ferizaj

�� %OFERTA SUPR SPECJALE 2023 % ��Nissan Note 1.5 DCI

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 03:37 Vetura , Besianë

Nisan Note -Diezel -2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Gush 04:02 Vetura , Gjilan

Vetur

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
09 Nën 20:35 Vetura , Rahovec

Nisan note

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Shk 20:04 Vetura , Pejë

Nissan 1.4 2011 208KM

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 19:52 Vetura , Pejë

Nisan Note 1.4

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 13:19 Vetura , Therandë

Shitet Nissan Note 1.6

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 10:43 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Nissan Note 2015

6 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Korr 19:44 Vetura , Ferizaj

Nissan Note 1.5 CDTI Diesel 2009 (CH)

2 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 14:16 Vetura , Ferizaj

(Nga CH) Nissan Note 1.5 Diesel 2009 170'000 KM

3 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 17:29 Vetura , Gjilan

Nisan

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 11:00 Vetura , Gjilan

Vetur

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 20:34 Vetura , Gjilan

Vetur

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Nën 17:49 Vetura , Gjakovë

Kombi

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 18:15 Vetura , Fushë Kosovë

flm u shittt

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 14:16 Vetura , Prizren

Lir dhe e Mir

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Shk 17:31 Vetura , Gjilan

Shitet Nisan Note 1.5 dizell 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 15:14 Vetura , Viti

Nissan note 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 12:26 Vetura , Gjilan

Shitet vetura

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Dhj 20:24 Vetura , Gjilan

Shitet vetura

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Dhj 06:53 Vetura , Gjilan

Shes

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Sht 18:01 Vetura , Therandë

Nissan Note -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 16:26 Vetura , Gjilan

Nissan Note 1.5 DCI

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 21:18 Vetura , Skenderaj

Nissan Note dizel -94

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan Note | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione