Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan | Pathfinder

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan Pathfinder | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Mar 12:01 Vetura , Deçan

Nissan Pathfinder 3.3 v6����

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 09:55 Vetura , Mitrovicë

Nissan

2 EUR

13 Shk 09:55 Vetura , Mitrovicë

Nissan

2 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 20:34 Vetura , Burim

shitet gjypi

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 12:15 Vetura , Burim

shes

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 18:29 Vetura , Mitrovicë

Nissan pathfinder

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 17:17 Vetura , Drenas

Nissan Pathfinder

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 15:44 Vetura , Klinë

Nissan Pathfinder 2.5

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 22:40 Vetura , Drenas

Nissan Pathfinder

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Nën 19:58 Vetura , Gjilan

SHITET GJIPI NISAN PATHFINDER 2007 RKS

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 21:16 Vetura , Artanë

2017 Nissan Pathfinder Platinum Full Option for sell

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Tet 11:08 Vetura , Gjilan

Shitet

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 14:43 Vetura , Prizren

Nissan pathfinder

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 01:42 Vetura , Prishtinë

nissan me 7 ulse 2.5 4x4 anglez

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Qer 18:23 Vetura , Prishtinë

Nissan Pathfinder 2.5 4x4

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 23:56 Vetura , Malishevë

Nissan 2.5 anglez 4x4

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 10:33 Vetura , Prishtinë

Shitet Nissan Pathfinder 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 17:04 Vetura , Malishevë

Nissan Pathfinder 2.5 me timon angez

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 16:54 Vetura , Malishevë

Nissan Pathfinder 2.5 anglez

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 18:53 Vetura , Malishevë

nissan pathinder 2.5 me timon angel

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 17:05 Vetura , Pejë

Nissan Pathfinder 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Maj 17:05 Vetura , Pejë

Nissan Pathfinder

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 22:38 Vetura , Mitrovicë

Nisan Pathfinder 2.5 Automatik 4x4 2012

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 02:17 Vetura , Prishtinë

Okazion foristrada Nissan pahfinder

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 23:43 Vetura , Prishtinë

Nissan Pathfinder 2.5 dci

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 22:29 Vetura , Gjilan

U SHITTTT FLM MERRJEP-E GËZOFT PRONARI RI.

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 22:21 Vetura , Prishtinë

Nissan 4x4 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 21:43 Vetura , Prishtinë

shes nissan pathfinder

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Mar 21:43 Vetura , Prishtinë

shes nissan pathfinder

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Mar 21:43 Vetura , Prishtinë

shes nissan pathfinder

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Mar 21:33 Vetura , Prishtinë

shes nissan pathfinder

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Mar 21:33 Vetura , Prishtinë

shes nissan pathfinder

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Mar 21:29 Vetura , Prishtinë

shes nissan pathfinder 4x4

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 17:41 Vetura , Mitrovicë

Nissan Parfinder

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 21:55 Vetura , Klinë

Nissan pathfinder

15 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Shk 17:39 Vetura , Klinë

Nissan pathfinder

15 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Nën 11:06 Vetura , Gjilan

NISSAN PATHFINDER AUTOMATIK DIZELL I REGJISTRUAR RKS

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 09:59 Vetura , Prizren

Shitet

2 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Tet 13:49 Vetura , Deçan

Nissan pathfinder 3.3 V6 Off Road

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Sht 13:29 Vetura , Besianë

Shites: Nissan Pathfinder 2014 4X4

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Gush 01:01 Vetura , Gjilan

Nissan Pathfinder R51 2.5 DCI

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 15:41 Vetura , Dardanë

Nissan Pathfinder 2.5 dci 4x4 RKS

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Gush 12:47 Vetura , Besianë

Shitet: Nissan Pathfinder 2014 4x4

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Gush 21:40 Vetura , Gjilan

Nissan Pathfinder R51 2.5 DCI

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 17:56 Vetura , Dardanë

Nissan Pathfinder 2.5 dci 4x4 rks

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Korr 11:11 Vetura , Gjilan

Nissan Pathfinder R51 2.5 DCI

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 10:41 Vetura , Therandë

Gjip

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 20:03 Vetura , Lipjan

Shitet Nisani

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 21:43 Vetura , Prishtinë

Nisan patfinder 2,5 d

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 15:13 Vetura , Prishtinë

Shes nissan pathfinder 2.5 4X4

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan Pathfinder | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione