Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan | Patrol

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan Patrol | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:52 Vetura , Pejë

Nissan patrol

1 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 16:12 Vetura , Ferizaj

Nissan patrol 3.0 d matorr bmw m57 me rks 5 ulse

20 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 20:37 Vetura , Burim

Nissan patrol

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 18:29 Vetura , Besianë

Nissan Patrol 420Hp

22 000 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 08:18 Vetura , Ferizaj

Nissan patrol

29 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 10:10 Vetura , Pejë

Nissan patrol

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 23:24 Vetura , Therandë

Shes Nissan Patrol pa Dogan

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 23:16 Vetura , Therandë

Shes Nissan Patrol i ardhur nga Ch

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 16:34 Vetura , Pejë

Nissan Patrol GR pa dogan

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 09:20 Vetura , Gjilan

Nissan Patrol Y61

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Jan 09:15 Vetura , Burim

NISSAN PATROL 2.8 TD

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 21:09 Vetura , Gjilan

Nissan Patrol 4.2D

28 Dhj 21:08 Vetura , Gjilan

Nissan Patrol Për Pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Dhj 21:07 Vetura , Gjilan

Nissan Patrol Y60 Pjesë Rezerv

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Dhj 21:07 Vetura , Gjilan

Nissan Patrol

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Dhj 21:02 Vetura , Pejë

Nissan patrol 4.2 diesel

18 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 07:18 Vetura , Pejë

NISSAN PATROL 2.8 TURBO VITI 1993

11 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 23:33 Vetura , Gjakovë

Pjes patrroli y.60

1 234 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Tet 08:17 Vetura , Therandë

Nissan Patrol

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Tet 20:11 Vetura , Pejë

NISSAN PATROL 2.8 TURBO VITI 1993

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 19:53 Vetura , Prishtinë

Nissan patroll

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 23:51 Vetura , Pejë

NISSAN PATROL.2.8 TURBO.1993

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 13:58 Vetura , Therandë

Nissan patrol y61 3.0d automatik 2005

16 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Gush 19:16 Vetura , Prishtinë

Nissan patroll

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 13:50 Vetura , Prizren

Shitet Nissan Patrol 3.0 Di 2005 Rks

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Gush 17:32 Vetura , Therandë

Nissan patrol

12 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 17:21 Vetura , Viti

Nissan patrol gr 3.0 2001 175 mije km

12 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Qer 11:24 Vetura , Burim

Nissan

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 01:13 Vetura , Prishtinë

shitet

Viti: 1986
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Qer 18:12 Vetura , Burim

Nissan

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 20:46 Vetura , Burim

4x4

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 11:28 Vetura , Burim

4x4

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 17:21 Vetura , Burim

4x4

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 07:13 Vetura , Burim

4x4

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 15:57 Vetura , Burim

4x4

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 09:32 Vetura , Burim

4x4

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 21:34 Vetura , Burim

Shes pjes per nissan patrol 3.3dizel

2 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 18:24 Vetura , Pejë

Shitet

3 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 08:21 Vetura , Pejë

Shitet nissan patrol 3.3 turbo

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 03:52 Vetura , Ferizaj

Nissan patrol 3.3 turbo dizel

5 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 23:14 Vetura , Ferizaj

Nissna patrol 3.3 turbo

5 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 17:24 Vetura , Ferizaj

Nissan patrol 3.3 turbo

5 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 11:37 Vetura , Gjilan

Nissan

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Pri 20:32 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet makina nisan patrol

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 15:54 Vetura , Ferizaj

Nissan patrol 2.8

5 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:24 Vetura , Burim

Shes pjes per nissan patrol 3.3 dizel

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 13:41 Vetura , Ferizaj

Shiten gumat

250 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Shk 15:46 Vetura , Ferizaj

NISSAN PATROL 3.3 TURBO

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Jan 23:29 Vetura , Therandë

Nissan patrol 2.8 turbo dizel

6 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 02:23 Vetura , Ferizaj

Nissan patrol

47 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan Patrol | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione