Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan | PickUp

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan PickUp | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Nën 23:06 Vetura , Prishtinë

Nissan

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 23:06 Vetura , Prishtinë

Nissan

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 14:38 Vetura , Burim

Shes kombi nisan 1.9 tdci

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 21:25 Vetura , Viti

Shitët

5 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Maj 16:05 Vetura , Gjilan

Pikap Nisan 2004 1.5 dizel

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 16:11 Vetura , Deçan

Shes Xhyp Nissan 2.5 Dizell

7 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Gush 15:35 Vetura , Dardanë

Nisan 2.5 tdi

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 09:50 Vetura , Dardanë

Nisan pc kup

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 18:28 Vetura , Pejë

Gjip Nissan 4x4

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 22:44 Vetura , Burim

Nissan

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 18:08 Vetura , Lipjan

Shitey pikapi

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Gush 17:38 Vetura , Viti

Nissan PickUp dizel

8 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 08:02 Vetura , Klinë

Nissan pickup

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Dhj 22:43 Vetura , Klinë

Nissan PICKup

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Nën 18:47 Vetura , Klinë

nissan pick up

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 14:05 Vetura , Rahovec

nisan

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 19:20 Vetura , Gjilan

Shitet Vetura Nissa Extra e rregulluar

4 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 14:49 Vetura , Gjilan

Nisani pikap

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Gush 10:59 Vetura , Pejë

nisan

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 23:55 Vetura , Mitrovicë

Nissan

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 18:14 Vetura , Klinë

Nissan

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Mar 07:30 Vetura , Pejë

Shes nisanin i ardhur nga zvicra

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 18:33 Vetura , Malishevë

shes pikap

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Dhj 13:36 Vetura , Klinë

Nissan 1.1 benzin

300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 23:23 Vetura , Klinë

Nissan

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Tet 14:25 Vetura , Burim

Nissan

2 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Qer 18:58 Vetura , Deçan

Shes gjyp nissan 2.5 Dizell

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 22:31 Vetura , Deçan

Shitet vetura

3 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 21:58 Vetura , Gjilan

shes gjipin

2 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 13:18 Vetura , Pejë

shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 13:11 Vetura , Besianë

Nissan Vanette cargo

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 00:05 Vetura , Lipjan

Nissan PickUp -01

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
13 Mar 10:27 Vetura , Ferizaj

Pickup

580 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan PickUp | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione