Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan | Primera

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan Primera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Mar 20:09 Vetura , Lipjan

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Shk 20:36 Vetura , Vushtrri

Nisan automatik

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 12:56 Vetura , Vushtrri

Nisan 1.9 dizell 1vit rks

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 19:58 Vetura , Prishtinë

Shittet bejm ndrrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 03:16 Vetura , Vushtrri

Nisan Primera

500 EUR

13 Jan 18:52 Vetura , Mitrovicë

Nissan Primera 2.0Turbo Dizell

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 01:19 Vetura , Vushtrri

Nisan Primera

499 EUR

08 Dhj 18:18 Vetura , Prishtinë

Nissan

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 22:41 Vetura , Prishtinë

Pjese per Nissan Primera1999

80 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Sht 23:17 Vetura , Mitrovicë

Nissan

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 20:01 Vetura , Burim

Veture

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 15:06 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura nisan

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 15:58 Vetura , Prishtinë

nissan

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 14:40 Vetura , Ferizaj

��❗️NiSAN PREMiERA 2.2DiESEL EXTRA NDRRiM��

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 22:51 Vetura , Prizren

Nissan Primera 2.2 Dizell RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 19:12 Vetura , Lipjan

Nissan Primera 1.8 Benzin 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 18:13 Vetura , Lipjan

Nissan Primera 1.8 Benzine.Viti 2004-RKS 11muaj

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 14:04 Vetura , Prishtinë

nissan

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Korr 14:21 Vetura , Mitrovicë

Nisan Premiera

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 00:14 Vetura , Therandë

Nisan primera 1.6 benzins

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 08:32 Vetura , Therandë

Nissan Primera 174000 Km Klim funksionale

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 08:38 Vetura , Vushtrri

Shitet nisan premiera

700 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 22:11 Vetura , Lipjan

shitet ose ndrrohet me motorr RKS NE GJEDJE TE MIR

23 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 09:53 Vetura , Prizren

shitet nissan primera 2.2dizell

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 21:59 Vetura , Lipjan

shitet nissan primera 1.8 benzin 2005 045974987

2 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 13:50 Vetura , Prishtinë

shes nisan primera 2.0 benxin plin

670 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 15:37 Vetura , Vushtrri

Shitet Nisan Primera 2004 me 11 muaj rks

3 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Shk 22:22 Vetura , Prizren

Shitet urgjent ne gjendje te mir teknike e sa po regjistruar

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 11:45 Vetura , Prishtinë

Nissan Primera Dizel -04

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Dhj 10:56 Vetura , Gjakovë

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 18:29 Vetura , Prishtinë

Shes nisan primera 2.2 dizell Pa Dogan

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 17:20 Vetura , Burim

Shite Nissan primera

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 19:07 Vetura , Burim

Shite Nissan primera

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 18:25 Vetura , Prishtinë

U Shit FLM ��

799 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 14:53 Vetura , Prishtinë

Shes Nissan Primera 1.6

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 20:01 Vetura , Prishtinë

Shitet Nissan Primera

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 20:23 Vetura , Gjakovë

Shitet dhe nderrohet.

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Gush 18:27 Vetura , Ferizaj

Nissan

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Korr 22:16 Vetura , Mitrovicë

Nissan primera

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 14:05 Vetura , Prishtinë

U shitt FLM

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 15:59 Vetura , Ferizaj

NISSAN 2002

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 20:52 Vetura , Pejë

Shes veturen

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 13:14 Vetura , Prizren

Nissan Primera

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 22:03 Vetura , Pejë

Nissan Primera

1 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 23:00 Vetura , Ferizaj

Shitet

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Mar 13:18 Vetura , Prishtinë

U shit nga shoku

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 20:48 Vetura , Gjakovë

Nissan Primera dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 14:09 Vetura , Mitrovicë

Shitet Nisan Primera

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 22:39 Vetura , Burim

NISAN PREMERA

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 00:26 Vetura , Mitrovicë

Shes nisan primera

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan Primera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione