Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan | Qashqai

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan Qashqai | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:44 Vetura , Prizren

Nissan QASHQAI 2.0DCI AUTOMATIK 4x4

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 20:18 Vetura , Mitrovicë

Nissan Qashqai Automatik

21 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Mar 21:44 Vetura , Pejë

Rent A Car GENTI Peje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 18:44 Vetura , Mitrovicë

Nissan Qashqai

21 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Shk 19:09 Vetura , Ferizaj

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 19:32 Vetura , Ferizaj

Nisan qashqai

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Jan 13:06 Vetura , Ferizaj

Nissan

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Nën 11:58 Vetura , Dragash

Nissan Qashqai

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 01:25 Vetura , Lipjan

Nissan qashqai

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 18:22 Vetura , Ferizaj

Nissan Qashqai 2017 Automatik 70.000km

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
13 Tet 13:34 Vetura , Prishtinë

SHITET

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Sht 01:25 Vetura , Prishtinë

habib veseli , mahalla muhaxherve prishtin

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Sht 14:32 Vetura , Pejë

Nissan qashqai 1.5d 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 20:11 Vetura , Prishtinë

Nissan qashqai

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 03:06 Vetura , Besianë

Nisan Qashqai

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 10:31 Vetura , Gjilan

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

10 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Pri 12:12 Vetura , Klinë

Nissan Qashqai

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Pri 12:06 Vetura , Fushë Kosovë

Nissan Qashqai 1.6

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
12 Pri 02:05 Vetura , Fushë Kosovë

Nissan qashqai

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 19:25 Vetura , Ferizaj

Nissan Qashqai

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 17:26 Vetura , Skenderaj

NISSAN QASHAQI

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Shk 21:30 Vetura , Skenderaj

Nissan

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Shk 09:13 Vetura , Pejë

Nisan qashqai 2008 full ospsion 2.0 rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 03:17 Vetura , Prishtinë

Nisan qashqai

8 800 EUR

10 Dhj 23:57 Vetura , Pejë

NISAN QASHQAI 2.0

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Nën 11:46 Vetura , Prizren

Nissan

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 11:46 Vetura , Prizren

Nissan

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 10:32 Vetura , Klinë

Shitet Nisan Qashqai 1.5cdti

13 490 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Gush 12:46 Vetura , Burim

Shitet Nissan Qashqai

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 15:14 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Nissan

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Korr 11:11 Vetura , Viti

Nissan Qashqai

19 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Korr 11:05 Vetura , Ferizaj

#Nissan Qashqai 2.0 DCI (Diesel)4WD Me dogan

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 17:32 Vetura , Prishtinë

NISSAN QASHQAI 4x4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:41 Vetura , Therandë

Nisan Qashai

23 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Pri 23:29 Vetura , Ferizaj

NISSAN QASHQAI PANO.360⁰KAM.FULL

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Mar 15:26 Vetura , Prizren

NISSAN QASHQAI

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 01:55 Vetura , Prishtinë

Jep Nisan Qashqai 2011 1.5dci

6 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 09:30 Vetura , Ferizaj

Nissan Qashqai 2.0 dizel Automatic 4x4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:57 Vetura , Prishtinë

Nissan Qashqai 1.6 D

20 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 21:47 Vetura , Gjilan

Nissan Qashqai 20101.5 dizel

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Jan 05:09 Vetura , Ferizaj

Nissan Qashqai 2.0 Dizel Automatik 4x4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 19:41 Vetura , Prishtinë

Veturë në shitje

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Dhj 17:58 Vetura , Kaçanik

Vetura eshte e re

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Nën 01:14 Vetura , Prishtinë

Nissan Qashqai importuar nga jasht rks

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 23:17 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Nissan Qashqai

12 500 EUR

08 Sht 12:07 Vetura , Gjilan

Ndrrimme me vetur tjeter nuk esht e munder

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Sht 12:07 Vetura , Gjilan

She Nissan

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Gush 21:05 Vetura , Prizren

Nissan Qashqai

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 16:43 Vetura , Pejë

Nissan qashqai 2.0 full extra

8 750 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 14:51 Vetura , Pejë

Nissan Qashqai

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan Qashqai | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione