Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan | Qashqai+2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan Qashqai+2 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 18:37 Vetura , Prishtinë

Shitet Nissan Qashqai +2 ( 7 Ulese ) 4X4 Automatik

11 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 12:12 Vetura , Drenas

PJES PER NISSAN QASHQAI +2 DIZEl 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Dhj 12:40 Vetura , Pejë

Nissan qashqai+2 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Nën 18:36 Vetura , Pejë

Nissan qashqai+2 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 19:10 Vetura , Mitrovicë

Nisan QASHQAI 2 103 pk

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 13:50 Vetura , Pejë

Nissan qashqai+2 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Korr 00:14 Vetura , Prishtinë

Nisan Qashqai +2

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Korr 14:50 Vetura , Prishtinë

Nisan Qashqai +2

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Korr 19:02 Vetura , Gjilan

Shitet Nissan Qashqai +2

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Korr 17:56 Vetura , Prishtinë

Nisan QASHQAI +2

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Maj 21:40 Vetura , Prishtinë

Nisan Qashqai + 2

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Pri 13:35 Vetura , Prizren

Nissan Qashqai +2

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 23:31 Vetura , Pejë

Nissan Qashkai +2 1,5 Dissel

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 12:36 Vetura , Rahovec

NISSAN QASHQAI +2

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 16:21 Vetura , Prishtinë

Shitet NISSAN Qashqai+2

10 350 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 13:23 Vetura , Pejë

Urgjent Nisan Qashqai 2.0 4x4

16 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Jan 22:33 Vetura , Prishtinë

NISSAN QASHQAI 2.0 AUTOMATIK

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Sht 10:00 Vetura , Therandë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Mar 19:26 Vetura , Prishtinë

Nissan Qashqai+2 dizel VISIA DCI

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 18:29 Vetura , Pejë

Nissan Qashqai +2 Dizel

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Nën 16:39 Vetura , Pejë

Nissan Qashqai +2 Diesel Panoram

14 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Mar 23:20 Vetura , Malishevë

Nissan Qashqai+2

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan Qashqai+2 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione