Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan

100 NX , 49
200 SX , 25
240 SX , 16
280 ZX , 9
300 ZX , 8
350Z , 6
370Z , 1
Almera , 116
Altima , 7
Armada , 1
Bluebird , 6
Cabstar , 17
Cargo , 12
Cube , 1
e-NV200 , 3
Evalia , 1
Frontier , 5
GT-R , 5
Interstar , 10
Juke , 25
King Cab , 31
Kubistar , 37
Maxima , 4
Micra , 239
Murano , 19
Navara , 280
Note , 21
NP 300 , 2
NV200 , 6
Pathfinder , 101
Patrol , 128
PickUp , 25
Pixo , 8
Prairie , 4
Primastar , 57
Primera , 174
Pulsar , 1
Qashqai , 94
Qashqai+2 , 17
Quest , 1
Sentra , 3
Serena , 10
Sunny , 54
Terrano , 291
Tiida , 2
Titan , 1
Trade , 9
Urvan , 8
Vanette , 76
X-Trail , 207

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Nissan | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Maj 10:38
Linku:
,

Nissan Navara 2.5 dizell 2005 89xxxkm te kaluara

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Maj 18:43
Linku:
,

Nissan 1.9 Dizel / Regjistrim Deri ne dhjetor

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 13:56 ,

Shitet Nisani

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:32 ,

Nissan Primera 2.0 Benxin Automatik Pa Dogan

650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:32 ,

Shitet Nissan Pathfinder 2.5 diesel automatik

8 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:21 ,

NISAN PIXO 1.0 BENZIN, RKS,2009,ME KLIME

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:19 ,

Shes vetur famijre

3 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:18 ,

Nissan 2.0 Benxin Automatik Pa Dogan

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:07 ,

Nissan Micra 1.5 diesel viti 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:46 ,

Nisan Patrol 3.0 4x4 viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:14 ,

Nissan Navara 3.0 V6 disel viti 2011 me 231 PS

6 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:54 ,

Shitet gjipi nisan x trail dizell 2.2 regjistrim 10 muj

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 ,

Shitet kombi 2010 nisan primastar

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:11 ,

Nisan Qashqai+2

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:06 ,

Nisan micra 1.5 Dci ngjendje perfekte tipo top

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:12 ,

Pjesë për NISSAN QASHQAI 1.6B 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:11 ,

Pjesë për NISSAN NAVARA-PATHFINDER 2.5 dCi

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:10 ,

Shes Pjesë për Nissan X-Trail 2.0 DCI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:09 ,

Kemi pjesë për Nissan Murano 3.5B 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:05 ,

Nissan Qashqai me 7 Ulese Dizel 2.0 me 150 kf 4X4

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:42 ,

NISAN MICRA 2014

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:56 ,

Nissan navara 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:20 ,

Gjip NISAN 1.6 DCI 72 mi KM

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 19:59 ,

Nissan Patrol y61

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:24 ,

Shiten Pjes Për Nissan Patrol Y61 2.8 Tdi Diff Look ����

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:12 ,

Nissan Navara

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:52 ,

nissan navara 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:40 ,

Nissan Navara 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:37 ,

nisan

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:37 ,

Nissan mavria

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:37 ,

Nisan ne shitje pres bleres serjoz

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:37 ,

Nisan ne shitje pres bleres serjoz

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:37 ,

Nisan ne shitje pres bleres serjoz

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:33 ,

Shİtet micra

2 200 EUR

Dje 16:23 ,

Shesim Pjes Per nisan micra 1989-2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:59 ,

Nissan Navara 2.5 Dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:18 ,

Nissan navara 2008

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:02 ,

NISSAN X-Trail 2.0 dCi 177 KF TEKNA 4WD-Automatik

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 10:41 ,

NISSAN QASHQAI+2 2.0DCI 4x4 150PS AUTOMATIK 7 ULSE

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:26 ,

Nisan

15 300 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Maj 23:03 ,

Shes çdo lloj pjese per Vetura JAPANE

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Maj 22:49 ,

NISSAN KING CAB

6 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 22:02 ,

Nissan Vanette 2.3 diseal shum i rujtun

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 21:11 ,

Nissan Note 1.5 dci -06 RKS ����-Urgjent-Boj Ndrrim

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 19:07 ,

Nissan Primastar 2.0 Dci90

4 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 18:43
Linku:
,

Nissan 1.9 Dizel / Regjistrim Deri ne dhjetor

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 17:40 ,

Shes nisan x-trail

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 16:41 ,

NISAN X TERRA 4.0 BENZIN VITI Prodhimit 2005

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 11:02 ,

✅ Nissan Navara / NP300/vetem 73,000km

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Maj 10:38
Linku:
,

Nissan Navara 2.5 dizell 2005 89xxxkm te kaluara

8 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Maj 23:52 ,

nisan ne gjende te mire

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Nissan | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione