Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan | Sunny

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan Sunny | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Mar 22:36 Vetura , Prizren

nisan sony 4x4

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 22:51 Vetura , Ferizaj

Shitet nisan sonny 2.0 dizell

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 16:02 Vetura , Drenas

Ushitt *FLM*

4 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Gush 23:41 Vetura , Prishtinë

Shitet Nissan Sunny

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 09:37 Vetura , Prishtinë

Nissan 2.0 Dizel pa dogan

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Jan 20:56 Vetura , Mitrovicë

Nisan suny 1.4 benzin rks i skaduar

580 EUR Price Reduced

03 Jan 20:08 Vetura , Prishtinë

NISSAN SONNY 2.0 DIZEL

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Gush 13:32 Vetura , Ferizaj

She’s nissanin Në gjendje te mirë

37 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 19:16 Vetura , Klinë

shitet Nissan Sunny

1 999 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Korr 00:15 Vetura , Prizren

nissan sunny 2.0 diesel

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 14:32 Vetura , Ferizaj

She’s Nissan suny

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 18:21 Vetura , Prishtinë

Nisan 1.7D

48 172 222 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 09:41 Vetura , Gjilan

ford transit 2.0 tdi 2003,,,rks

999 EUR

14 Nën 12:29 Vetura , Vushtrri

Shitet

400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Nën 14:54 Vetura , Prizren

Shitet nissani per pjes

300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: > 500 000
03 Tet 15:52 Vetura , Prizren

nissan sunny 2.0 dizell me hargjime shum te vogla

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 12:09 Vetura , Prizren

Shitet Nissan Sunny 2.0 disel 1994

470 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 18:28 Vetura , Prishtinë

Shes Nisan Suuny

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Dhj 20:44 Vetura , Ferizaj

Nissan sunny

400 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Gush 20:57 Vetura , Prishtinë

Nissan Sunny 2.0

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Qer 01:14 Vetura , Prishtinë

Nissan Sunny 1.4

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 21:05 Vetura , Prizren

vetura Nissan sonny

470 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Shk 13:37 Vetura , Skenderaj

SHITET NISAN SUNNY VITI 1991 BENZIN 1.4 RKS

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 21:43 Vetura , Mitrovicë

Shtopa Fara per Vetura

5 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 15:14 Vetura , Ferizaj

Shitet Nissan Sunny

560 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 17:53 Vetura , Prishtinë

Nisan

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Pri 19:00 Vetura , Deçan

Shitet pikapi nissan sunny 1.7 dizel

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 10:33 Vetura , Viti

Nissan sunny Pjese

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 20:33 Vetura , Burim

Nissan

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Shk 10:49 Vetura , Prishtinë

U shit nisani 1.6 benzin plin

6 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Shk 21:43 Vetura , Lipjan

u shit Nisan Sunny benxin plin

320 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 14:54 Vetura , Prishtinë

Pershendetje

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 22:01 Vetura , Gjakovë

Shitet vetura NISAN

Viti: 1991
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Nën 18:42 Vetura , Prishtinë

Prishtin

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 23:40 Vetura , Prishtinë

shitet nisan suny ne xhendje te mir

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 19:37 Vetura , Prishtinë

Nissan Sunny 1.5diesel

380 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 18:44 Vetura , Prishtinë

Shes nissan sunny 1.4

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 16:02 Vetura , Prizren

Nissan 1.6 dizel 1989

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 22:56 Vetura , Rahovec

Nisan sunny 1.6

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 01:16 Vetura , Prishtinë

vetura ne xhendje te mir

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 02:55 Vetura , Prishtinë

vetura ne xhendje te mir

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 02:47 Vetura , Prishtinë

vetura ne xhendje te mir

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 23:32 Vetura , Prishtinë

nisan suny ne xhendje te mir

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 23:28 Vetura , Prishtinë

nisan suny ne xhendje te mir

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 15:14 Vetura , Prishtinë

nisani xhendje te mir

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 20:27 Vetura , Ferizaj

NISSAN

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Dhj 19:26 Vetura , Prishtinë

Shitet nissan sunny 450 €

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Dhj 18:35 Vetura , Gjilan

U shit flm merrjep

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 19:51 Vetura , Prishtinë

Nissan Sunny -93

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan Sunny | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione