Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan | Terrano

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan Terrano | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Mar 16:43 Vetura , Therandë

KËRKOJ DOKUMENTE PER NISSAN TERRANO 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 14:54 Vetura , Burim

Nissan terrano 2.7

75 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 14:19 Vetura , Prizren

Nissan terrano

6 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 02:01 Vetura , Pejë

nissan terrano 2.7 Tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 19:22 Vetura , Pejë

Nissan Terrano ll -2005

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 21:24 Vetura , Ferizaj

Nisan terrano

38 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Mar 20:10 Vetura , Deçan

shitet gjipi nissan terrano 2.7 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 08:38 Vetura , Ferizaj

Shitet Nissan terrano 2.7TDI

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 04:46 Vetura , Deçan

shitet nisani 2.7 td i thejsht motorri dizne tjeshtviti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 09:52 Vetura , Deçan

shitet nisani 2.7 turbo viti 2022

6 000 EUR

07 Shk 10:21 Vetura , Ferizaj

Nissan Terrano

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 22:47 Vetura , Ferizaj

Shitet Nissan terrano 2.7TDI

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 14:31 Vetura , Burim

Nissan terrano 1

2 650 EUR

12 Jan 22:57 Vetura , Pejë

Nissan Terrano 2

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Jan 12:34 Vetura , Prishtinë

Nissan terrano ll

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 17:46 Vetura , Prishtinë

Nissan terrano

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 19:21 Vetura , Ferizaj

Nissat terrano 4x4

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 01:00 Vetura , Vushtrri

Nisan Terrano 2.7 Tdi

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Nën 09:53 Vetura , Pejë

Hyundai.2.5.turbo.interkoler

3 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 20:05 Vetura , Deçan

Nisan terano

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Tet 17:35 Vetura , Pejë

Nisan terano2.7td

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 15:07 Vetura , Burim

Nissan terano 2.7

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 23:33 Vetura , Gjilan

Nissan terrano

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 20:38 Vetura , Deçan

Nissan terrano

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Tet 18:44 Vetura , Deçan

Nissan terrano

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Sht 00:08 Vetura , Ferizaj

Nissan Terrano ll

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 23:57 Vetura , Pejë

Nissan Terrano II

5 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 11:25 Vetura , Vushtrri

Nisan Terrano 2.7 Dizell 7 ulse

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Gush 11:00 Vetura , Pejë

Nisan Terrano me gaz dhe benzine

4 450 EUR

31 Korr 18:42 Vetura , Burim

Nissan Terrano 2.7 TD 4x4 me 7 Ulse

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 18:42 Vetura , Burim

Nissan Terrano 2.7 TD. 7 Ulse

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 17:18 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 17:14 Vetura , Pejë

Nissan Terrano

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 10:21 Vetura , Ferizaj

nisan 3.0 dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 01:18 Vetura , Pejë

Nissan Terrano

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 01:18 Vetura , Pejë

Nissan Terrano

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 01:18 Vetura , Pejë

Nissan Terrano

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 01:18 Vetura , Pejë

Nissan Terrano

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 12:11 Vetura , Ferizaj

Nissan Terrano 4*4 Klim

6 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 11:07 Vetura , Gjilan

Nissan Terrano 2.4 Benzin 4X4 Vp 93 Rks Skadum

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 08:55 Vetura , Gjakovë

Nissan Terrano

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 14:50 Vetura , Therandë

nissan

7 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 19:47 Vetura , Vushtrri

Shitet Gjipi Nisan Terrano 2.7 Tdi

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Maj 19:37 Vetura , Prishtinë

Nissan terrano

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 17:19 Vetura , Therandë

Nissan Terrano

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 07:42 Vetura , Ferizaj

Pjese per Nissan Terrano ll

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 10:48 Vetura , Prishtinë

Nisan terrano

5 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 16:35 Vetura , Vushtrri

Shitet Gjipi Nisan Terrano 2.7 Tdi

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Pri 20:15 Vetura , Deçan

Ford

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 20:41 Vetura , Prishtinë

Nissan terrano

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan Terrano | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione