Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan | Vanette

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan Vanette | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Mar 08:25 Vetura , Prizren

Nissan Vanette

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 18:10 Vetura , Klinë

Shes nisan vanete

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 18:49 Vetura , Rahovec

Shitet Nissan vanette

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Jan 17:38 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Nissan

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 17:30 Vetura , Rahovec

Nissan vanette

2 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Dhj 22:48 Vetura , Mitrovicë

Nissan Vanette 2.3 Cargo

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 23:38 Vetura , Rahovec

Nissan Vanette 2.3diseal

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Nën 08:40 Vetura , Prizren

Nissan Vanneta

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 13:09 Vetura , Prizren

nissan

1 450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 14:38 Vetura , Prizren

Nisan Vanette

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 00:56 Vetura , Shtime

Shitet ne gjendje te rregullt

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Tet 10:01 Vetura , Fushë Kosovë

nisan vanette viti 98 rks i skaduar

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Sht 08:15 Vetura , Fushë Kosovë

nisan

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 01:15 Vetura , Burim

Nissan Vanette 2.3D LD23

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 19:24 Vetura , Fushë Kosovë

Nissan Vanette 2.3D 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 10:36 Vetura , Prizren

Shittet Nissan Vanette 2.3diesel ne gjendje te rregullt

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Pri 12:44 Vetura , Rahovec

Nissan Vannette 2.3d me 9 ulese

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 08:08 Vetura , Gjakovë

Nissan Vanette dizell 2000 kubik

700 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 21:10 Vetura , Prizren

Nissan Vanette 2.3d

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
11 Dhj 12:26 Vetura , Burim

Nissan

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Nën 23:20 Vetura , Pejë

Nissan vanette

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Nën 14:21 Vetura , Malishevë

Nissan Vanette

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Jan 12:55 Vetura , Ferizaj

Shes nisan

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 12:03 Vetura , Gjilan

Shes pjes nisani vanete dizel

499 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 22:34 Vetura , Gjakovë

Shitet Busi

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 19:58 Vetura , Rahovec

Shitet Nissan Vanette Cargo - Minivan

Viti: 1996
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Tet 17:25 Vetura , Vushtrri

Kombi friz

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Tet 17:25 Vetura , Prishtinë

Shes nderroj Nissan Vanette

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Sht 18:36 Vetura , Ferizaj

Shes

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 18:24 Vetura , Kaçanik

Shes

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 18:03 Vetura , Mitrovicë

Nissan vanette

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 10:22 Vetura , Mitrovicë

Nissan vanette 2,3

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 19:17 Vetura , Ferizaj

Nisan Dizel 2.3 furgon rks skadum

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 21:49 Vetura , Burim

Nissan

1 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Qer 09:27 Vetura , Burim

Nissan

2 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Qer 22:42 Vetura , Gjakovë

Nissan

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 16:57 Vetura , Pejë

Shitet Kombi Nissan

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 15:51 Vetura , Gjakovë

Nissan

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Maj 22:53 Vetura , Gjakovë

Nissan

2 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 23:19 Vetura , Ferizaj

Nissan Vanette benzin

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 13:11 Vetura , Fushë Kosovë

Nisssn

2 299 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 18:09 Vetura , Vushtrri

Shes Kombin NISAN VENETA 2.3 Dizell

888 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 22:31 Vetura , Vushtrri

Kombi NISAN

999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Mar 13:51 Vetura , Pejë

Shes kombin nissan 2.0 ne gjendje te rregullt

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 01:58 Vetura , Fushë Kosovë

Nissan

1 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Shk 02:03 Vetura , Klinë

Nissan

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Shk 19:30 Vetura , Gjilan

Shes kombin Nissan 2.3 dizell

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 20:42 Vetura , Pejë

Nissan

1 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Shk 20:32 Vetura , Burim

Nissan

1 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Shk 10:01 Vetura , Malishevë

Shes dhe ndrroj

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan Vanette | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione