Viti | Makina | Vetura | Nissan

100 NX , 2
200 SX , 1
280 ZX , 1
Almera , 3
Cabstar , 3
King Cab , 1
Micra , 5
Navara , 8
Note , 1
Patrol , 3
PickUp , 1
Primera , 6
Sunny , 1
Terrano , 7
X-Trail , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Pri 23:20 ,

Shes nisan x-trail

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 16:05 ,

Gjipi o ne gjendje ttregullt nuk nevojitet asnji investim

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 11:36 ,

Shes gjipin nissan

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Gush 17:38 ,

Nissan PickUp dizel

8 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 12:20 ,

Shes gjipin nissan

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 21:26 ,

Shitet Gjipi Nissan Navara 2.5 dizell 4x4

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 21:20 ,

Nissan Navara

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 23:03 ,

Shitet gjipi

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 22:57 ,

Nissan

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 14:25 ,

Shitet Nissan primera, Viti 2004, ne Tirane

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 17:20 ,

Nissan terrano

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 10:34 ,

Nisan primera benzine gaz Tirane

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Gush 23:15 ,

Nissan Primera

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 21:01 ,

Ofert per Bajram,NisanPatrol 3.0 Diz xhipi idores1

14 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Gush 11:18 ,

Nisan Navara

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 17:23 ,

Shitet nisan almera. Ne gjendje shum te mire

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 18:36 ,

Nissan Terrano dizel

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 10:40 ,

Nissan Pathfinder 2.5 Dci LE4x4 1 vjet regjistrim

12 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 09:30 ,

Pjese Nissan primera

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 13:26 ,

Nissan Navara 4x4 2.5

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Jan 09:58 ,

Nisan patrol 3.3 dizel

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Jan 10:40 ,

Nisan patrol 3.3 dizell

3 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 19:22 ,

Shitett combi nissan dizell

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Nën 16:42 ,

Shitet nissan navara. 2007

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 20:05 ,

Kamioneta Nissan Cabstar E110

55 555 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 11:11 ,

shitet kamioneta diesel me dogan te paguar

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Pri 22:57 ,

Nissan Navara

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 10:33 ,

Nissan sunny Pjese

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Dhj 15:14 ,

Nissan Terrano 2.4

2 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 16:29 ,

shitet gjipi nisan isapo doganuar

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 21:30 ,

Gjip Nissan Terrano

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 12:19 ,

Nissan Primera 1.6

650 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Gush 15:14 ,

Nissan note 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Korr 14:34 ,

Shes Veturen Nissan X-TRAIL

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 17:47 ,

Nissan Micra dizel

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 18:53 ,

makine

300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 09:24 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 15:04 ,

Shitet Nissan Micra 2002

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Mar 17:33 ,

Nisan primera slx 1.6

1 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 15:49 ,

Shiten fellnet 18qe

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 07:11 ,

Nissan

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Nën 18:02 ,

Shitet Nissan Cabstar. E 110 1999

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 14:43 ,

Nissan Pathfinder -08

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 18:35 ,

Shes kombin 2.5 dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 17:45 ,

elbasan

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 13:35 ,

Nissan Micra -00

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 08:44 ,

nisan

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 23:06 ,

Nisan

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Tet 20:16 ,

Nissan x-tral

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 21:11 ,

NISSAN X-TRAIL -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione