Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | NSU

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | NSU | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Nën 13:49 Vetura , Prishtinë

Punesohu_ne_europe

1 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 18:39 Vetura , Therandë

Iveco turbo dayli 1999

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 12:11 Vetura , Gjilan

Shitet

3 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Gush 15:28 Vetura , Pejë

Shitet

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Tet 00:05 Vetura , Prishtinë

Shiten Fellnet 18-she

400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 21:14 Vetura , Prishtinë

Bager Neuson viti 2004 i doganuar

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Maj 23:55 Vetura , Pejë

INVENTOR

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 19:03 Vetura , Gjilan

Maqina te barit & kultivator

Viti: 2018
Kilometrazha: > 500 000
03 Nën 20:56 Vetura , Lipjan

sony plastation 2 me USB

45 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Maj 11:54 Vetura , Ferizaj

Automjet transporti

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 10:12 Vetura , Skenderaj

pasat

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
25 Jan 21:53 Vetura , Gjakovë

Shitet kamion Iveko

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 01:29 Vetura , Prizren

Setra 315 HD

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: > 500 000
08 Korr 23:48 Vetura , Prishtinë

Vetufa

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Qer 18:34 Vetura , Gjakovë

KAUQA per shtepi

350 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Jan 21:58 Vetura , Prizren

3 Autobusa me nga 50 ulse

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
15 Pri 20:56 Vetura , Prizren

jetta

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | NSU | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione