Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel | Agila

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Agila | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Mar 01:49 Vetura , Prizren

Opel Agila NDRRIM

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 09:55 Vetura , Ferizaj

shitet opel Agila 1.3 tdci

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Jan 23:46 Vetura , Gjilan

shitet opel agila 1.2 benzin 2003

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 02:17 Vetura , Gjilan

shitet

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 23:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

shitet opel 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 19:11 Vetura , Ferizaj

Opel Agila

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 12:23 Vetura , Ferizaj

opel Agila 1.2 benzin 2001 manuel rks skadun

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Nën 12:17 Vetura , Prizren

Vetura ne shitje

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Nën 00:52 Vetura , Prizren

opel agila

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Nën 00:51 Vetura , Prizren

opel agila

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Nën 00:51 Vetura , Prizren

opel agila

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Nën 00:51 Vetura , Prizren

opel agila

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Nën 20:44 Vetura , Prizren

opel agila

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Nën 20:44 Vetura , Prizren

opel agila

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Nën 20:09 Vetura , Gjilan

Opel agila 1.3 diz. Motori me zingjir zero investime

3 500 EUR

01 Nën 17:38 Vetura , Prizren

opel algila 1.2 benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Tet 16:49 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Opel Agila 1.0 benzin 1vit regjistrim

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 12:49 Vetura , Gjilan

opel agila

25 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 11:03 Vetura , Prizren

Shitet Opel Agila 1.2 benzin

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 23:50 Vetura , Lipjan

Opel agila 2005

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 23:50 Vetura , Lipjan

Opel agila 2005

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 23:05 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Agila 1.0 1vit regjistrim

2 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Sht 10:52 Shitorja Vetura , Prishtinë

opel

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Gush 12:34 Vetura , Therandë

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 19:52 Vetura , Prizren

OPEL-AGILA 1.0 B

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Korr 01:30 Vetura , Prishtinë

opel

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Korr 07:26 Vetura , Therandë

Opell agila 1.2 klim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Korr 00:04 Vetura , Klinë

shitet

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 08:06 Vetura , Gjilan

Opel Agila 2002 1.2 Benzin Pa Dogan

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Pri 21:28 Vetura , Prishtinë

SHES OPELL AGILA 2002 1.2 BENZIN

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 20:54 Vetura , Drenas

Cady

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 14:05 Vetura , Prishtinë

SHES OPEL AGILA 2002 1.2

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 19:44 Vetura , Prishtinë

Opel Agila Automatik

5 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 11:50 Vetura , Drenas

Shitet agila e aksidentune

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 16:53 Vetura , Prishtinë

Opel Agila 1.2benzin Automatik

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 20:27 Vetura , Prishtinë

Opel Agila 1.2 Benzin 2002 Rks 5muaj me Klim

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Shk 09:51 Vetura , Lipjan

Shes

1 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Jan 14:12 Vetura , Rahovec

Opel Agila

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Dhj 03:49 Vetura , Prishtinë

Opel Agila 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 17:57 Vetura , Pejë

Shes Opel Agila

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Dhj 13:05 Vetura , Gjilan

Pjes per opell agila

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Nën 12:21 Vetura , Viti

Opel Agila benzin

5 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Nën 16:17 Vetura , Prishtinë

Shitet opel agila

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 12:23 Vetura , Prishtinë

Shitet opel Agila 1.2 (viti i prodhimit 2004

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Sht 02:08 Vetura , Prizren

Opel algila 1.2 benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 23:41 Vetura , Ferizaj

Opel Agila 1.2 16v Me klimë

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 09:19 Vetura , Ferizaj

OPEL AGILA 1.2 16v Me KLIME

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 19:45 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Agila 1.0. 09/20011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Gush 00:02 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Agila 1.0. 09/20011

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Gush 13:02 Vetura , Drenas

Opel Agila

1 600 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Agila | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione