Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel | Antara

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Antara | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:07 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Antara 2.2 Cdti Viti 2013 Automatik Shum I Rujtem

10 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:25 Vetura , Prishtinë

OPEL ANTARA 2.2.CDTI AUTOMATIC VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 Vetura , Pejë

OPEL ANTARA 2.2CDTI 4x4 2013 RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:28 Vetura , Viti

Opel Antara 2.2 CDTI Viti 2012 4X4 Automatik RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:59 Vetura , Viti

shes Opel Antara 2.2 cdti me dogan te paguar 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:50 Vetura , Lipjan

Opel Antara 045290107

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:41 Vetura , Prishtinë

Opel Antara 2.2 CDTI Automatik 4X4 nga Zvicra

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:07 Shitorja Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 Cdtii 4x4 Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:38 Shitorja Vetura , Mitrovicë

OPEL ANTARA 2.0 DTI AUTOMATIK RKS ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:18 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj opel antara 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 nga ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:28 Shitorja Vetura , Gjilan

shitet dhe ndrrohet xhip dizeli opell antara 2007

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:26 Shitorja Vetura , Gjilan

Opel Antara 2.2 CDTI 4x4 Automatic����

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:59 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Antara 2.0 cdti

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 12:53 Vetura , Gjakovë

opel antara 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 10:17 Vetura , Fushë Kosovë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS A

9 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 15:32 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel ANTARA 2.2 cdti 4x4

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 21:27 Vetura , Skenderaj

shitet opel antara 2.0 ecotek

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 15:49 Vetura , Gjilan

Opel antara

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 22:38 Vetura , Pejë

Opel Antara

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 19:22 Vetura , Prishtinë

Opel Antara 2.2 4x4 Automatik Rks 1 vite

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 18:24 Vetura , Gjilan

Opel Antara 2.2 Diesel ( 4x4 )

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 11:56 Vetura , Ferizaj

Opel Antara

9 000 EUR

19 Shk 18:49 Vetura , Pejë

Opel Antara Dizel 2.0 TDCI (CI te kuqe)

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Shk 10:41 Vetura , Prishtinë

Shitet

14 Shk 13:52 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Shk 12:32 Vetura , Gjilan

Opel Antara

10 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 00:27 Vetura , Malishevë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 15:18 Vetura , Ferizaj

Shitet Opel Antara 2.2 Dizel 4x4 2012

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 11:30 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Antara

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 17:22 Vetura , Ferizaj

OPEL ANTARA

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 18:11 Vetura , Prishtinë

SHITET: OPEL ANTARA cdTI 2.0 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 18:56 Vetura , Prishtinë

Shitet: Opel Antara cdTI 2.0 2008

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 03:57 Vetura , Ferizaj

Vetura

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Dhj 14:39 Vetura , Skenderaj

Shes dhe ndrroj Opel Antara Dizel 2.0 Viti 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Dhj 21:04 Vetura , Prishtinë

Opel Antara 2.0 4x4

7 199 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 09:38 Vetura , Ferizaj

Opel Antara

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 00:19 Vetura , Lipjan

shitet

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 00:12 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Antara 4x4 2.2CDTI 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Dhj 11:53 Vetura , Ferizaj

Opel antare 2.2 cdti 2013 4×4 AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 11:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

7 777 EUR

28 Nën 17:29 Vetura , Gjilan

Opel Antara 4x4

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Nën 17:23 Vetura , Pejë

OPEL ANTARA 2.0 CTDI AUTOMATIK 4×4.

7 888 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 20:07 Vetura , Gjilan

Shitet opel antara 2.0automatik dizell

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 11:38 Vetura , Gjilan

Opel Antara 4x4

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Nën 14:59 Vetura , Gjilan

Opel antara

9 100 EUR

07 Nën 22:31 Vetura , Ferizaj

Opel Antara

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 20:41 Vetura , Prishtinë

Opel Antara

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 00:13 Vetura , Gjilan

Opel Antara 2.0Cdti Diesel Automatik

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Antara | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione