Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel | Ascona

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Ascona | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Jan 20:17 Vetura , Gjakovë

Opel askon

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 23:25 Vetura , Skenderaj

Opel 1982

Viti: 1982
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Dhj 21:02 Vetura , Malishevë

Shes askonen dizell 1.6 atomatik bajm ndrim

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 22:53 Vetura , Prishtinë

Opel astra J

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 23:39 Vetura , Gjilan

V.p Opel Ascona 2.0 Injection Rks

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Korr 12:22 Vetura , Malishevë

Shes 6 shabllon per stuba betonit 2 mtrav

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Mar 23:41 Vetura , Klinë

Opel Ascona

800 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Mar 10:19 Vetura , Ferizaj

opel

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Shk 12:47 Vetura , Therandë

Shes pjes per opel ascona dizell

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 17:38 Vetura , Prishtinë

Shes kerrin

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Shk 00:25 Vetura , Skenderaj

Opel Ascona A 1972

1 450 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Shk 00:13 Vetura , Skenderaj

Opel Ascona Coupe

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Jan 06:42 Vetura , Shtime

Shitet Opel Ascona B 1976

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Dhj 09:16 Vetura , Prizren

u shit

380 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 23:16 Vetura , Burim

Askona

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Dhj 12:09 Vetura , Prizren

Shes Opel Asconen në gjendje të rregullt

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 12:22 Vetura , Therandë

Opel Ascona

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 00:55 Vetura , Prizren

Shitet Opel Ascona

500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 19:22 Vetura , Prizren

Shitet Opel Ascona 2.0

500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 20:47 Vetura , Prizren

KERKOI MJESHTET QE E PUNON KAROSERIN E KESAJ VETURE

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Tet 15:05 Vetura , Mitrovicë

Askon 1.5 dizel automatik rks 5 muj

470 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Gush 16:48 Vetura , Malishevë

Opel askona 2.0i

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Gush 01:01 Vetura , Malishevë

Olep Askona 2.0i

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Gush 01:01 Vetura , Malishevë

Olep Askona 2.0i

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Gush 01:01 Vetura , Malishevë

Opel Askona 2.0 i

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 19:23 Vetura , Malishevë

Olep Askona 2.0i

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 15:41 Vetura , Mitrovicë

Shitet

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 12:26 Vetura , Mitrovicë

Shitet

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 14:14 Vetura , Mitrovicë

Shitet

930 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 14:02 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL ASCONA 1.6i

Viti: 1988
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Qer 10:20 Vetura , Mitrovicë

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 23:10 Vetura , Prishtinë

Opel Askona rks 7 muj

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 15:03 Vetura , Ferizaj

Shitet ascona

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 12:11 Vetura , Gjakovë

Shitet tip top vetura

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 12:22 Vetura , Prishtinë

Shes opel ascona 1,6 nafte viti 1985 ne gjendje punet.

2 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 18:39 Vetura , Gjilan

Korsa

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Shk 10:24 Vetura , Vushtrri

Shitet Opel Ascona

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 21:44 Vetura , Rahovec

Shitet

300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Shk 10:52 Vetura , Lipjan

Opel ascona 1.8

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Jan 19:57 Vetura , Mitrovicë

Shitet Opel Ascon

550 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 13:09 Vetura , Prishtinë

Urgjentt Shitet Opel Ascona rks

730 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 09:08 Vetura , Gjilan

Shitet Opel Askona në gjendje të rregullt

400 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 21:13 Vetura , Klinë

U shiiiiittttttttttttt

300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Dhj 15:29 Vetura , Klinë

Shitet opel ascona 1.8 benzin rks deri ne Mars

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 21:34 Vetura , Prizren

Shitet motor 2.0 Dhe pjes per opel ascona

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 08:23 Vetura , Mitrovicë

Shes opel ascona

350 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
28 Tet 21:18 Vetura , Ferizaj

Guma

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 13:17 Vetura , Kastriot

Opel Ascona 1.6

470 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 18:04 Vetura , Gjilan

shitet

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: > 500 000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Ascona | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione