Ferizaj | Makina | Vetura | Opel | Astra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:33 ,

SHES OPEL ASTRA 1.7 DIZEL I SAPO DOGANUAR

55 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:32 ,

Shes opel astra 1.7 dizel viti 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 Shitorja ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI * COSMO *

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:01 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 ,

Opel Astra

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:02 ,

SHES OPEL ASTRA j 1.7 DIZEL I SAPO DOGANUAR

64 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 ,

OPEL ASTRA 2.0 CDTI DIESEL AUTOMATIK *DOGAN TE PAGUAR*

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:26 ,

Shes Opel Astra H 1.7 Dizel vp 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:55 ,

Shes opel astra 1.7 cdti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 ,

Opel Astra 1.6 benzin rks

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:42 ,

Shitet Opel Astra 1.7 CD'TI

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:34 ,

Opel Astra Disel

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:47 ,

Opel Aster

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:01 ,

Shes Opel Astra 1.6

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:38 ,

Opel Astra

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:17 ,

Astra 1.9 cdti

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:53 ,

SHITET OPEL ASTRA 1.6 ECOFLEX DIESEL

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:53 ,

SHITET OPEL ASTRA K, 1.6 ECOFLEX_ VITI 2016

11 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:51 ,

SHITET OPEL ASTRA 1.6 ECOFLEX DIESEL

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 03:01 ,

Opel Aster

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 00:15 ,

PER PJES Opel Astra 1.6 benzin automatik shiten pjest

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:14 ,

SHITET PER PJES OPEL ASTRA AUTOMATIK1.6 BENZIN

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 23:17 ,

Opel Aster

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 19:10 ,

Opel Astra 2.0 Dizell

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 17:49 ,

Shes opellon 1.4 boj edhe ndrrim

450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 22:00 ,

Shes astren 1.4 benxin viti 95

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 14:00 ,

Opel Astra 2.0 16v

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 01:15 ,

Opel Aster

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 19:57 ,

Shitet opel Astra 1997

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Pri 13:54 ,

Opel Astra 10muj Regjistrim

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Pri 09:49 ,

Opel Astra 045693540

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 14:03 ,

Opel Astra

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 03:48 ,

Opel Aster

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 22:55 ,

Shitet Pasati 1.9Dizel

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 11:23 ,

Opell Astra

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 22:26 ,

Opel Aster

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 20:15 ,

Opel Astra

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 23:58 ,

Shes opel aster

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 19:31 ,

Opel Astra 2.0Diesel Rks:3Muj

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Pri 11:17 ,

OPEL ASTRA-KABRIOLET-1,8-(16V) AUTOMAT

8 989 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 01:06 ,

Opel Aster Dizel

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 20:47 ,

Opel Astra

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Pri 11:56 ,

Ushit

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 00:37 ,

Shitet Opel Astra Dizel

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Pri 17:15 ,

Fellne 16 Opel me goma Altenzo 2019

200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 16:13 ,

Astra 1.9 cdti

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 18:00 ,

Opel Astra 1.9 Diesel 2005 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 08:13 ,

Opel Astra 1.9 Aautomatik

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 19:19 ,

Opel Atsra 1.4 2000

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione