Pejë | Makina | Vetura | Opel | Astra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 03:06 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:20 ,

Shitet Opel Astra G 2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:39 ,

Shitet Opel Astra 1.7 CDTI motor Japan

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:52 ,

Opel Astra G

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:27 ,

Shitet ose ndrrohet vetura Opel Astra 1.6 benzin

2 990 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 20:38 ,

Opel Astra G

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 15:16 ,

Opel Astra H

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 10:58 ,

Shitet Opel Astra G 2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 21:42 ,

Shitet opel astra H16

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Pri 19:35 ,

Opel Astra 1.7 cdti 2003 gjendje perfekte!!!

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 17:45 ,

Shitet opel astra

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 17:44 ,

Shes opel astra 2.0 diesel

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 11:28 ,

Opel Astra 2.0 Benzin ( i ardhur nga gjermania)

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 11:42 ,

Opel Astra viti 1992

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 20:28 ,

Opel Astra F benzin 1.4 1 muj rexhistim

399 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 13:42 ,

Opel Astre 1 muaj rexhistrim

530 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Mar 09:31 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 21:05 ,

Opel Astra 1.6 16v met jashtit

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 16:11 ,

Astra Opc

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:38 ,

Vetura ne shitje

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 12:23 ,

1.7 turbo

360 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 08:54 ,

1.7 turbo

380 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Mar 15:11 ,

opel astra

400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 19:34 ,

Opel Astra G 1.7 Dti Model NJOY

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 09:23 ,

Makin

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 10:02 ,

OPEL ASTRA J SPORT TOURER

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 18:25 ,

shes opell astra

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Shk 11:06 ,

Shitet Opel Astra 1.7 dizell ( motor japan)

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Shk 14:40 ,

Shes opel astra

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 20:54 ,

Shitet Opel Astra gjandje shumë t mirë

1 650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 09:52 ,

Shitet

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 12:48 ,

Opel Astra H 1.7

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 13:47 ,

Opel Astra

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Dhj 17:33 ,

Opel astra 2.0 Dizel

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Dhj 17:15 ,

Opel astra

750 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 23:11 ,

Opel Astra 1.7 Motorr Japan 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 21:22 ,

Opel Astra G 1.7 ECO TEC 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 23:32 ,

Shitet Opel astra 1.9 - 150 ps urgjent!

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 13:05 ,

Urgjent!!

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 21:55 ,

opel astra

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Tet 18:33 ,

shitet

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Tet 16:40 ,

shitet opeli

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 16:47 ,

Opel astra

55 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Sht 07:52 ,

Shes Opel Astra benzin 1.6

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Sht 13:46 ,

Opel Astra

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Sht 21:18 ,

Opel astra

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione