Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Prishtinë | Makina | Vetura | Opel | Astra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:16 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN MODEL ELEGANCE RKS 2005.

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:39 ,

Opell astra

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:59 ,

Opel astra 1.4 benzin

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:55 ,

Opel Astra 1.7 CDTI

5 390 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:50 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI EDITION 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:23 ,

Opel Aster H 3900 euro

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:32 ,

Opel astra .1.7 .dizell

2 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:30 ,

Opel astra 1.7 dizel

2 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:25 ,

Opel Vektra 2.2 Benzin Manual Viti 2002 Rks

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:25 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI EDITION 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:16 ,

Shes Kuk Terheqse Per Aster H

110 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 14:13 ,

Shitet Kompjuteri Per Opel benzin Komplet

170 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 13:54 ,

OPEL ASTRA J

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:10 ,

OPEL ASTRA J

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:10 ,

Shes opel astra J

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:50 ,

OPEL ASTRA 1.7 dizel

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:06 ,

SHITET OPEL ASTRA H 1.7 CDTI

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 21:29 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI NGA GJERMANIA 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 21:27 ,

I SHITUR FLMM����

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 15:40 ,

Opel Astra j Viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 15:03 ,

OPEL ASTRA

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 20:03 ,

Opel Astra 2.0 DTI (rks 1 VIT )

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 14:04 ,

Opel Astra 1.7 DTI Motorr Japan 2003

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 13:47 ,

Shitet Opel astra G 1.8 benzin/gas 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 22:14 ,

OPEL ASTRA - 2013- 2.0 AUTOMATIKE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 21:02 ,

OPEL ASTRA 1.6 CDTI 2016 ME DOGAN 12/2016 Full OPSION

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 21:02 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI ECO FLEX - ACTIVE VITI 2014 ME DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 15:39 ,

Opel Astra

4 800 EUR

17 Maj 09:32 ,

Shitete

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 06:40 ,

Opel ASTRA H / 2004 / 1.7 CDTi / Dizell / Manual

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 21:29 ,

Opel astra

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 18:29 ,

������ Modeli: OPEL ASTRA K 1.6 CDTI Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 18:26 ,

������ Modeli: OPEL ASTRA K 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 17:45 ,

Opel Astra GTC 2007/ 1 vit rks

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 10:21 ,

Opel Astra H 2009 1.7 Dizel

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 22:22 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI VITI 2005 ME RKS.KLIM

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 16:31 ,

Opel Astra 2.0

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 12:08 ,

Opel Astra

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 12:08 ,

Opel Aster 1.7

2 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 12:08 ,

Opel Aster 1.7

2 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 10:05 ,

OPEL ASTRA

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 16:34 ,

Astra 1.7

2 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 00:08 ,

Shitet Astra 1.7 disel 2003

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 23:21 ,

Shitet vetura opel astra 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 21:21 ,

Opel Astra 2.0 DTI (rks dei mujin e 10 )

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 17:42 ,

Opell astra 1.6 16v -99 qmimi fiks:720 euro

720 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 00:34 ,

Shitet opell Astra G 2.0 Dizell ne gjendje perfekte

1 799 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione