Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel | Astra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Opel Astra | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:09
Linku:
,

Opel Astra 1.9 cdti

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43
Linku:
,

Opel Astra J Sports Tourer

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:56 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN> QMIMI 3800 € FIX

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN KLIMATRONIK RKS 2005.

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:53 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:50 Shitorja ,

Opel Astra J 2.0 CDTI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:47 ,

OPELL ASTRA 1.8 B AUTOMATIK RKS VITI 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:43 ,

Opel Astra J Sports Tourer

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 ,

Shitet Opel Astra 1.7 CDTI Viti 2009 RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 ,

Opel Astra 1.4 Benxin

290 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:27 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:27 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:27 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:27 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:26 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:26 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:26 ,

Opel Astra J

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:26 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:23 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI ECO TEC KLIMATRONIK RKS 2005

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:23 ,

SHES OPEL ASTRA 1.7 DIZEL I SAPO DOGANUAR

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 ,

OPEL ASTRA 1.7 DTI DIZEL MOTORR JAPAN

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 ,

Opel 1.7 dizel RKS

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:19 ,

Opel Astra 1.4 Benxin

280 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 ,

Opel astra 1.6 benzin/plin, 95

550 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:12 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI ECOTEC VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:09 ,

Shes Opel Astra 1.9 Cdti Rks 6 Muj 2006

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:55 ,

Opell astrag rks 6 muj klim etj

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:54 ,

Shitet Opel Astra 1.4 benzin motorr ekotek me sixhir

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:50 ,

SHES OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:46 ,

Opel Astra

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 CDTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:29 ,

Opell astra 1.7 dizell viti 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:13 Shitorja ,

Opel Astra automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 ,

Opel astra H 1.7 Dizell 2004 e regjistruar rks

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI NGA GJERMANIA 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 ,

Opel Astra G 16ekotek

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 ,

Opel Astra G 1.8 Benzin Pline NDIZNE + ATEST 1 VIT RKS

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:58 ,

Opel Astra G 2.0 DTI V.p2003 Rks 11 Muj

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 ,

OPEL ASTRA G2.0 DTI ME KLIM VITI 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:22 ,

Shitet

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:10 ,

opel astra

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 ,

Shes Opel Astra 1.9 Cdti Rks 6 Muj 2007

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:38 ,

Opel Astra Dizel AUTOMATIK RKS 7 muj ☎️ 044808024

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 ,

Shitet Opel Astra 1.8.

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:22 ,

Opel Astra H

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 ,

SHES OPEL ASTER 1.7 DIZEL RKS V.P 2008 SHUM E RUJTUM

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:49 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:48 ,

Opel Astra

1 777 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:31 ,

Opel astra 1.7 cdti

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:01 ,

OPEL ASTRA 2.0 DTI / ��AUTOMATIK ��KLIMATRONIK - NJOY - 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Opel Astra | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione