Shtime | Makina | Vetura | Opel | Astra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Shtime,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Shtime ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:31 ,

OPELL ASTRA 1.8 B AUTOMATIK RKS VITI 2004

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:36 ,

Aster 1.6 Benzin

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Pri 02:41 ,

OPELL ASTRA 1.7 DTI-DIZELL RKS

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 04:36 ,

OPELL ASTRA BENZIN RKS EXTRA

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 09:02 ,

SHITET OPEL ASTRA (G) 2.0 DIZEL VITI 2001

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 22:30 ,

Opell astra 1.7 CDTI

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 01:10 ,

Shes veturen Opel Astra

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 12:17 ,

OPEL Astra 1.8

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 14:17 ,

Shes vetur

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 19:45 ,

Opel astra aksident

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 10:56 ,

Opel aster 1.6 benxin

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 09:13 ,

Opel Astra g

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 21:53 ,

Shitet opell Astra g 1.8 b me klim

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Korr 14:14 ,

Opel Astra 2003 Dizell

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 12:24 ,

shitet opell astra h 1,7 cdti me regjistrim

3 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 19:45 ,

Opel Astra 1.7 cdti 2009 / ✅

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 18:41 ,

Opel Astra 1.7

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 20:55 ,

Shitet vetura

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 21:37 ,

Shitet

2 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Jan 14:15 ,

shitet opel astra 1.7 cdti

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 18:36 ,

Opel Astra dizel

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 20:03 ,

shitet

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 11:48 ,

Opell Astra

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 07:48 ,

Shitet ose nderrohet OPEL ASTRA 1.4 Benzin

580 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 13:19 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 23:50 ,

Opel Astra H, 2008 Diesel, regj. 07/2020

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 16:56 ,

Opel Astra 2.0 Automatik

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 22:35 ,

Shitje

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 11:46 ,

Opel Astra

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 17:07 ,

Shes opel Astra

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 15:35 ,

opel astra H

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Nën 14:23 ,

Shitet

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Nën 00:36 ,

asht shum i mir

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 12:48 ,

Opel aster 1.7 dizel 1993

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 22:06 ,

shes opell asrer dizell1.7viti 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 21:23 ,

Opel aster 1.7 dizel 1993

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 11:53 ,

Opel astra 1.7dizell 2003

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 19:34 ,

Opel Aster 1.7

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 21:57 ,

Opel Astra 1.7cdti 2010 Navi

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Shk 19:41 ,

Shes veturen

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 21:29 ,

Opel astrA

999 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 22:46 ,

Opel astra

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Dhj 16:07 ,

opel astra 1.6 benxin

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Sht 12:17 ,

Opel Astra

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 20:00 ,

Aster 1,4 benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Maj 21:14 ,

Opel Astra - 1.6 B- 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Maj 17:05 ,

Opel Astra

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Maj 15:29 ,

Sipas marrveshjes

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 17:41 ,

Sipas marrveshjes

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 22:32 ,

opel aster 2.0 dizel 2003

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Shtime juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione