Besianë | Makina | Vetura | Opel

Adam , 2
Agila , 5
Antara , 4
Ascona , 6
Astra , 228
Calibra , 26
Campo , 9
Combo , 54
Corsa , 187
Frontera , 4
GT , 1
Insignia , 19
Kadett , 27
Manta , 1
Meriva , 30
Movano , 7
Nova , 1
Omega , 15
Rekord , 1
Senator , 1
Signum , 6
Tigra , 4
Vectra , 216
Vivaro , 5
Zafira , 111

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:22 ,

SHITET OPEL CORSA 1.7 D - 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:02 ,

Opel 1.7 dizel RKS

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 15:32 ,

Opel vektra

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 14:10 ,

opel astra

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Maj 02:16 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Maj 17:53 ,

Opel Astra

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 17:21 ,

Opel Corsa E 1.3 CDTI 2015

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 14:46 ,

Shitet!!

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 08:58 ,

Shitet Opel Astra J 1.7 CDTI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 08:55 ,

Shitet Opel Meriva 2012 1.7 CDTI Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 08:54 ,

Shitet Opel Corsa EcoFlex 1.3 70 KW

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 18:26 ,

Ushitt

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:47 ,

opell vektra ne gjendje perfekte erujtne shum

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 12:49 ,

SHES OPEL ZAFIRA 2.0 DTIURGJENDD RKS 8 MUJ MEKLIM 7 ULSE

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
03 Maj 12:22 ,

Opel Astra 1.7 CDTI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 11:15 ,

Shitet Opel Astra J 1.7 ECOflex 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 15:13 ,

Opel corsa. 1.5 dizel japan.

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:17 ,

shitet opell vektra ne gjendje perfekte shum e rujtne

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 15:22 ,

Opel Zafira Automatik

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 13:34 ,

Opel Combo

480 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Pri 12:52 ,

Fellnet + Gumat e Opelit

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 16:05 ,

Astra

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 15:03 ,

Shitet astra 1.7 dizell

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 11:55 ,

Opel Meriva 1.7 Cdti Rks

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 22:21 ,

Shitet vektra ne rregull

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 14:09 ,

shitet opel vectra b

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 13:52 ,

shitet opel vectra b

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 17:02 ,

Shes opel astra

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 00:13 ,

SHITET URGJEND ZAFIRA DIZEL 2.0

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 11:21 ,

Opel Corsa 1.3 Dizell kilmattrin0nik 2013

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 11:09 ,

Opel Corsa 1.3cdti ECOFlex 2011 me Dogan dhe Homologim

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 11:09 ,

Opel Corsa 2011 ECOFlex 194km

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 11:09 ,

Opel Corsa 2011 194km

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 18:39 ,

Opel astra

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Pri 16:26 ,

REGJISTROHET NE KOSOVE OPEL ZAFIRA 1.9CDTI QMIMI FIX. 2000€

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 19:37 ,

Shitet

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 21:09 ,

Opel corsa 1.3cdti (eccoflec) V2011sakt me dogant tpagume

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 13:55 ,

opel aster 1.4 benzins turbo

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 02:08 ,

Shes opel astrer

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 18:36 ,

Shes opell zafira 2.0 dizell

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Pri 22:18 ,

Opel astra 1.4 rks 6 muj

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 11:30 ,

Opel corsa 1.3 cdti

4 600 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 19:21 ,

Opel Astra 1.7 Motor Japan

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 18:58 ,

Opel astra 1.4 rks dej mujn e 9

75 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 08:23 ,

Ushitt

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 19:05 ,

Pikap opel

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Mar 07:05 ,

OPEL COMBO 1.7 CDT(I) I DOGANUM RKS ME KLIM SHUM I RUJT 2006

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Mar 16:54 ,

Opel Zafira B 1.9 cdti

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Mar 13:04 ,

Shitet astra

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione