Ferizaj | Makina | Vetura | Opel | Combo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Combo | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:16 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 390 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:48 ,

Shes Pikap Opel Combo Me 5Ulse Shpenzimet t vogla

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:52 ,

Opel combo 2010 me Klim me dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:51 ,

Opel combo 2005 1.7

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:50 ,

Opel combo me klim me dogan 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 23:37 ,

Opel combo 1.7

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 12:47 ,

Opel combo me karrika

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 10:11 ,

Opel Combo 1.7 Diesel

3 499 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 00:59 ,

Opel Combo 1.7 CDTI

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 10:13 ,

opel combo 1.7 dti viti 2002 rks i qlajmruar

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 22:47 ,

Pikap Opel Combo 1.3 CDTI

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 00:53 ,

Opel Combo 1.7 Diesel Viti 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 20:13 ,

Opel Combo 1.7 eco tec

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Mar 19:00 ,

Flm merrjep u shit pikapi 1.7 dizel edhe 7 muj regjesitrim

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 13:32 ,

Opel combo 2010 me dogan me klim

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 09:43 ,

U shitttt. opel combo 1.7 dti

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 19:10 ,

Opel combo 1.3 dizel rks 7 muj viti 2007 u shit flm merrjep

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Shk 16:32 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Shk 07:25 ,

Shitet-ndrrohet Opell combo 1.3cdti i doganuar

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 13:15 ,

Opel combo

1 899 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 13:50 ,

Opel combo 1.3 dizel Rks 7 muj 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 20:34 ,

Opel Combo 1.7D

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 21:55 ,

Shitet Pikap Opel Combo 1.7 motorr Japan

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 00:28 ,

Opel Combo 1.7D

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Dhj 12:20 ,

Shitet Opel Combo 1.6 Eco 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Dhj 21:37 ,

Opel Combo 1.7D

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 12:47 ,

Opel Combo 1.7D

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Dhj 23:16 ,

Opel Combo 1.7D

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Dhj 00:08 ,

Opel Combo 1.7D

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Dhj 16:49 ,

Opel Combo 1.7

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 12:26 ,

opel combo 2003 1.7 dti

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 13:35 ,

Opel combo me ulse mbrapa

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 09:57 ,

Opel Combo dizel

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 23:57 ,

Shes Opel Combo 1.7

28 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 21:29 ,

Shes opel combo 1.7 1 vit regjistrim

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 16:25 ,

OPEL COMBO 1.6 E SA POARDHUN NGA CH ME 93 MIJ KM

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Tet 20:43 ,

opel combo

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Tet 21:44 ,

shitet opel combo

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 12:17 ,

Shitet Opel Combo max 2017 me dogan 1.6 cdTI

8 888 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Sht 08:09 ,

Opel Combo 2010 me 150 mij km, pa dogane.

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Sht 22:45 ,

Shitet Opel Combo 1.7DTI 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 21:01 ,

Opel comco 1.3 cdti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 13:10 ,

����OPEL COMBO I SHITUR ����

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 19:16 ,

Shes opec combo

3 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Gush 20:18 ,

Opel combo 1.3 Cdti 5 ulse

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 13:10 ,

U shit flm

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Gush 16:54 ,

opel combo + motori

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Combo | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione