Ferizaj | Makina | Vetura | Opel | Corsa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Corsa | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:43
Linku:
,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI Viti i prodhimit 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 11:13 ,

Shes opel corsa Benzi 1.4 Regjistrim 1 vit viti 93 Info 04

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:31 ,

Corsa 1.4 b automatik 16v facelift i doganuar

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:12 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex 6 Shpejtsi -2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:02 ,

Shitet Opel Corsa 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:03 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:59 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:32 ,

����i SHiTUR ����

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:43
Linku:
,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI Viti i prodhimit 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:47 ,

Opell corsa 1.3 cdti 2011 iposadoganuar

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:16 ,

Shitet OPEL CORSA CDTI 1.3, 2011-RKS

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:05 ,

Shitet

11 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 11:07 Shitorja ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI * ECOFLEX *

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 10:45 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 17:20 ,

Opel corsa 1.3cdti ecoflex

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 13:40 ,

shitet

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 01:05 ,

Shitet opel corsa 1.3cdti ecoflex

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:44 ,

OPEL CORSA 1.3 cdti ecoFLEX

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:37 ,

Opel Corsa 1.3 eco flex. cdti diesel

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:37 ,

Opel Corsa 1.3 diesel

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:33 ,

Shes Opel Corsa 1.3 Dizell 2010- Ni vit Regjistrim

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 13:01 ,

Shes Opel Corsa 1.3 Dizel Vp 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 23:26 ,

Opel corsa 1.3 diesel 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 19:31 ,

Opel Corsa

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 14:38 ,

Opel Corsa

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 14:10 ,

Opel Corsa

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 13:19 ,

Opel corsa

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 13:11 ,

Opel

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 10:19 ,

Shitet Corsa 1.0 B 99

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 19:42 ,

Opel Corsa

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 00:37 ,

Opel Corsa

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 16:52 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin 1 VIT RKS

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 16:52 ,

Opel Corsa 1.4 16v RKS 3 muj 220.000Km

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 13:21 ,

Opel Corsa

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 17:12 ,

Opel cors

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 02:23 ,

Opel Corsa

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 17:03 ,

Shitet OPEL CORSA 1.3, 2012-RKS

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Pri 08:11 ,

Opel corsa

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 23:09 ,

Opel Corsa⚽️

1 550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 20:39 ,

Opel Corsa

1 550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 10:51 ,

Opel Corsa 1.4 TwinPort 220.000Km

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 19:14 ,

Opel Corsa 1.7 DTI 2002 Motorr Japan

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 11:02 ,

OPEL CORSA 1.4 16v TwinPort

3 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:03 ,

Opel Corsa 1.3

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 18:08 ,

Opel corsa 1.7 2002

3 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 21:23 ,

Shitet opel corsa 1.2 benzin

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 10:05 ,

Shes opel Corsa 1.2 benzin 1 vit rks

2 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 17:05 ,

Opel Corsa C 1.4 TwinPort RKS shum e rujt

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 16:47 ,

opel corsa 1.0 rks 1 vit 98

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 23:23 ,

����SHiTET CORSA 1.0 B” RKS 10 MUJ 2002 NDRRiM��

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Corsa | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione