Gjakovë | Makina | Vetura | Opel | Corsa

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Corsa | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:59 ,

Opel Corsa 1.3 cdti

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:37 ,

shitet opel corsa

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:36 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:07 ,

Shitet Opel Corsa, 1.7 DTI, 2003

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 20:32 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 18:52 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 12:58 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 10:41 ,

shitet opel corsa

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Maj 21:50 ,

OPEL CORSA 1.7 DIZEL

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 21:47 ,

OPEL CORSA 1.7 DIZEL

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 13:49 ,

BLEJ KATALIZATORA

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 09:23 ,

opel korz

Viti: 2018
Kilometrazha: > 500 000
24 Pri 08:33 ,

She's Opel corsa 1.1

430 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 08:47 ,

Opel Corsa

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 22:32 ,

Opel Corsa c

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 19:51 ,

Opel corsa 1.2 benzin

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 09:36 ,

Corsa

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 21:58 ,

1998 Opel Corsa 1.7 DIEZEL

1 475 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 21:21 ,

Opel corsa 1.4 benxin viti 2001 rks 01-06-2021

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 11:15 ,

Shitet Vetura

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 14:55 ,

Opel cprsa c

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 18:33 ,

Shitet Corsa 1.3 cdti

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 18:03 ,

Opel corsa 1.5 U shit flm merr jep

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 22:39 ,

��SHITET �� OPEL CORSA 1.3 �� RKS 7 MUJ ��

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 21:37 ,

Shitet cora 450 euro

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Jan 15:03 ,

Opel Corsa 1.7 DTI Irmscher Sport (Klim)

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 01:05 ,

Shitet opel corsa 1.2 benxin gjendje shum te mir

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 20:19 ,

Shitete

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 20:02 ,

Opell corza

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 10:42 ,

Opel Corsa

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 08:51 ,

Opel Corsa

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 13:53 ,

Shitet opel corsa

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Sht 06:52 ,

Opel

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Sht 09:40 ,

Shes Opel Corsa per pjes.

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 09:15 ,

SHITET OPEL CORSA 1.7 DIEZEL VP 2001 4 MUAJ RKS��

2 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 15:18 ,

Opel corsa 1.4 benzin

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 15:18 ,

Opel corsa 1.4 benzin

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 15:13 ,

Opel corsa 1.4 benzin

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 15:13 ,

Opel corsa 1.4 benzin

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 21:06 ,

Opel Corsa -90

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 16:33 ,

Shes opel corsa

720 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 14:03 ,

Opel corsa c 1.7 CDTI

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 19:33 ,

Opel corsa 1.4 benzin

1 550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 00:06 ,

shes opel.corsa

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Maj 22:53 ,

Shitet Opel Corsa Ne gjendje shum te mire

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Maj 11:26 ,

Shes opel corsa 1.0 benzin 12v

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Maj 09:20 ,

opel cora

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Pri 00:17 ,

shitet opel corsa ngjendje perfekte

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 12:59 ,

Opel corsa

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Corsa | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione