Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Të gjitha në Ferizaj

Adam , 17
Agila , 16
Ampera , 2
Antara , 42
Arena , 5
Ascona , 22
Astra , 1552
Calibra , 25
Campo , 53
Cascada , 1
Combo , 397
Corsa , 1321
Diplomat , 1
Frontera , 99
GT , 8
Insignia , 84
Kadett , 108
Karl , 1
Manta , 2
Meriva , 156
Mokka , 9
Monterey , 1
Movano , 56
Nova , 1
Omega , 147
Senator , 1
Signum , 51
Sintra , 4
Tigra , 15
Vectra , 1226
Vivaro , 116
Zafira , 537

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Tet 16:37
Linku:
Vetura , Ferizaj

Opel Astra 1.6Cdti Facelift ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 15:54 Vetura , Ferizaj

Opel Astra H 1.9 CDTI 281.000km

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:54 Vetura , Ferizaj

Opel Astra G 2.0 Diesel

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:15 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Astra J 1.4 benzin 2014

4 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:29 Vetura , Ferizaj

Opel Astra 2010 - 1.7 Diesel ne gjendje perfekte

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:43 Shitorja Vetura , Ferizaj

OPEL ASTRA 1.6 CDTI VITI 2016 AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:43 Shitorja Vetura , Ferizaj

OPEL CORSA 1.3 CDTI DISEL VITI 2013 ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 Vetura , Ferizaj

Opel Corsa 1.3 cdti v.p 2013

6 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 Vetura , Ferizaj

Opel Corsa 1.3 cdti ��044-107-603

69 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Vetura , Ferizaj

Opel Corsa 1.3 cdti v.p 2013

6 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Vetura , Ferizaj

Opel Astra k 1.6 cdti v.p 09-2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:38 Vetura , Ferizaj

Opel Astra 1.7 cdti v.p 2014

8 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:35 Vetura , Ferizaj

Astra H, 1.7 CDTI

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:30 Vetura , Ferizaj

Shes opel antara 2 2 cdti 4/4 2014

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 Vetura , Ferizaj

Opel astra 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:43 Vetura , Ferizaj

Opel Astra J 2014 Automatik Motorri i Bllokum

4 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:43 Vetura , Ferizaj

Opel insignia 2.0 cdti facelift automatik i doganuar

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Vetura , Ferizaj

Opel astra 1.7 cdti ecoflex facelift i doganuar

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:39 Vetura , Ferizaj

Astra k 1.6 CDTI 2016 Manuel

9 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 Vetura , Ferizaj

Shes opel meriva 1.7 cdti 2011

6 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 Vetura , Ferizaj

opel corsa 045693540

850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 10:25 Vetura , Ferizaj

opel corsa 045693540

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:43 Vetura , Ferizaj

Opel Astra J 1.7 CDTI 2013 Facelift

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 CDTI 184ps Automatik

9 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 Vetura , Ferizaj

Shitet Zafira

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:21 Vetura , Ferizaj

Opel Astra J

Dje 19:43 Vetura , Ferizaj

Vetura ne shitje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:52 Vetura , Ferizaj

Opel zafir 1.7 dizel viti 2013 me dogan te kryer

72 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:47 Vetura , Ferizaj

Opel Corsa 1.3 Cdti EcoFlex Viti 2012 Face Lift RKS

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:17 Vetura , Ferizaj

Opel Zafira Tourer 2.0CDTI 2013 7 ulse AUTOMATIK

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:45 Shitorja Vetura , Ferizaj

��Opel Adam-Jam 1.4 Benzin �� ✅Viti: 08.05.2015✅

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Dje 10:10 Vetura , Ferizaj

Corsa

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:07 Vetura , Ferizaj

OPEL ZAFIRA 1.7 Dizel

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 05:41 Vetura , Ferizaj

Opel Astra Cabrio 1,8 (16V) Automat

10 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 05:34 Vetura , Ferizaj

Opel Astra 1.9

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 16:37
Linku:
Vetura , Ferizaj

Opel Astra 1.6Cdti Facelift ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 14:25 Vetura , Ferizaj

Opel Astra 1.7 cdti v.p 2014 me dogan te paguar

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Tet 13:20 Vetura , Ferizaj

Opel ASTRA 2010 - 1.7 CDTI ne gjendje perfekte

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 12:35 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Corsa D 2010 1.2 Benzin

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 12:33 Vetura , Ferizaj

Auto Pjesë

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 11:12 Shitorja Vetura , Ferizaj

Opel Insignia 2.0 CDTI Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
I zënë
02 Tet 09:55 Vetura , Ferizaj

shes ' opell

84 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 08:42 Vetura , Ferizaj

Opel Combo

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Tet 10:04 Vetura , Ferizaj

Opel Corsa 2012. 1.4 Benzin Manuel Facelift

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 09:45 Vetura , Ferizaj

Shitet Opel Meriva 1.7 diesel, automatik 2012

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Tet 09:44 Vetura , Ferizaj

Shitet Opel Astra 2019, 110 000 km

11 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Tet 09:37 Vetura , Ferizaj

Opel Insignia 2.0 CDTI Automatik RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 23:36 Vetura , Ferizaj

Opel Zafira

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 23:29 Vetura , Ferizaj

Opell Corsa

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 09:27 Vetura , Ferizaj

Opel Vectra 2.2 Dti dizell Rks

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 02:14 Vetura , Ferizaj

Opel Zafira b

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione