Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel | Frontera

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Frontera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Mar 18:38 Vetura , Dardanë

OPEL FRONTERA 2.2D

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 04:49 Vetura , Gjakovë

Frontera

5 000 EUR

27 Shk 17:03 Vetura , Vushtrri

Opel Frontera 2.2D 4x4 1 vjet rks 044853289

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 09:53 Vetura , Gjakovë

Opel Frontera 2.4 Benzin

3 000 EUR Price Reduced

06 Shk 20:34 Vetura , Prishtinë

Shes opel frontera

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 22:37 Vetura , Deçan

Opel frontera 3.1

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 17:22 Vetura , Ferizaj

Shitet opell frontera 2.3 turbo dizell

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 08:55 Vetura , Deçan

Opel Frontera shum i rujtun

3 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 18:00 Vetura , Prishtinë

Shiter Gjipi Opel Frontera 2.2

5 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 17:29 Vetura , Ferizaj

Shes fronteren 4x4

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 20:43 Vetura , Deçan

opel frontera 2.2 dizell

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Dhj 06:05 Vetura , Pejë

Frontera

5 500 EUR

17 Dhj 16:38 Vetura , Prizren

Gjip Opel Frontera viti 2000

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 21:28 Vetura , Prizren

Opell fronter

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 21:19 Vetura , Prizren

Shitet opel frontera 2.2 dizel

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 03:00 Vetura , Ferizaj

Fronter 4x4

3 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 09:11 Vetura , Pejë

Hyundai.2.5.turbo.interkoler

3 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 13:37 Vetura , Deçan

Shitet Gjipi

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 13:37 Vetura , Deçan

Shitet Gjipi

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 20:11 Vetura , Ferizaj

Opel Frontera 4x4 OFFROAD

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Tet 07:07 Vetura , Prizren

Shitet Opel Frontera

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 19:09 Vetura , Deçan

opel frontera 2.3 Tdi

Viti: 1993
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Tet 08:42 Vetura , Pejë

Frontera

4 800 EUR Price Reduced

04 Tet 13:41 Vetura , Gjilan

shitet gjipi of rodd

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 12:07 Vetura , Ferizaj

Opel fronter xhip

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Sht 21:41 Vetura , Deçan

Jeep.2.5.turbo.ndrrim i mujshem

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 02:22 Vetura , Deçan

Opel frontera-nissan terano-1

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 02:20 Vetura , Deçan

Opel frontera-nissa terano-1

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gush 23:40 Vetura , Lipjan

Honda passport (opel Fronter)

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Korr 07:43 Vetura , Therandë

ople frontera

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Qer 22:25 Vetura , Shtërpcë

opel frontera

2 600 EUR Price Reduced

12 Qer 11:38 Vetura , Gjakovë

Frontera

5 500 EUR

27 Maj 04:30 Vetura , Pejë

ne shitje

3 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 23:45 Vetura , Pejë

ne shitje

3 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Maj 16:54 Vetura , Ferizaj

Frontera 2.8 turbo intercoler

2 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 15:27 Vetura , Prizren

Shitet Gjip Opel Frontera

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 15:59 Vetura , Ferizaj

Opel frontera 3.2 plin,benzin Baj edhe ndrrim

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Pri 22:59 Vetura , Ferizaj

opel frontera

17 Pri 09:27 Vetura , Pejë

Gjip 4x4

1 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 23:24 Vetura , Ferizaj

Opel frontera

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 12:17 Vetura , Mitrovicë

Shitet/Ndrrohet OpelFrontera 2.2Dti

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Pri 14:00 Vetura , Deçan

Shes Opel frontera B 2.2 dti 4x4

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 13:59 Vetura , Deçan

Shes Opel Frontera B 2.2Dti 4x4

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 21:02 Vetura , Pejë

motorr per opel fronter 2.8 TDI

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 13:58 Vetura , Prishtinë

Opel Frontera 4x4 2.2 dti

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 13:41 Vetura , Mitrovicë

Opel frontera

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 12:42 Vetura , Pejë

Gjip 4x4

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 15:15 Vetura , Prishtinë

Opel Frontera 4x4 2.2 dti

5 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 20:51 Vetura , Lipjan

Shitet Ndrrohet

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 18:48 Vetura , Deçan

shiten felnet me guma

350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Frontera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione