Fushë Kosovë | Makina | Vetura | Opel

Adam , 2
Agila , 6
Antara , 4
Ascona , 4
Astra , 258
Calibra , 3
Campo , 5
Combo , 102
Corsa , 190
Frontera , 4
GT , 2
Insignia , 13
Kadett , 32
Manta , 1
Meriva , 21
Movano , 6
Omega , 29
Signum , 8
Sintra , 4
Tigra , 2
Vectra , 275
Vivaro , 11
Zafira , 122

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:20 ,

OPEL ASTRA G2.0 DTI ME KLIM VITI 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:49 ,

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN ☆AUTOMATIK☆

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:29 ,

Opel Corsa

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:27 ,

Opel Combo EcoFlex

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:08 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:56 ,

Opel Zafira 2.0DTI RKS

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:57 ,

Opel zafir A

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:24 ,

Blej Gjitha Llojet e Veturave Pa Doga Aksident Defekt

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:07 ,

Opel astra 1.7 motor japan

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 13:46 ,

Opel Insignia

6 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 09:08 ,

opel zafira

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 12:43 ,

shes opel insignia

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 21:11 ,

polo1.4 benz pa dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Maj 13:50 ,

Opel Astra

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 18:58 ,

Opel Astra 1.8 h 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 17:38 ,

Pjese per Opel Corsa C 1.2 Benzin

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 11:26 ,

Shes ndrroj me motorr

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 03:38 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 23:21 ,

Opel Signum CDTI 1.9 2004 Automatik

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Pri 11:33 ,

Shitet Opel Zafira

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 09:32 ,

Ushit ushit flmmmmmm

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 13:23 ,

Vectra

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 23:35 ,

Shitet opell combo 2003 pa dogan

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 16:40 ,

Opel Vectra A 1992 10 muaj RKS

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 19:56 ,

Blejm te gjitha llojet e pikapav dhe komba

300 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 18:15 ,

Opel Astra

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 19:15 ,

Ushit ushit flmmmmmm

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 15:09 ,

Opel Vectra 1.9 CDTI

2 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 14:44 ,

Vektra b 1.6 benxin plin

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 14:15 ,

opel zafira

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 14:03 ,

Opel corsa 044621496

4 299 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 13:23 ,

Opel Meriva OPC

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Pri 23:57 ,

Ushit ushit flmmmmmmmmm

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 21:53 ,

Opel vektra 2.0 ecotek plin ne dizne tip top

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 21:22 ,

Open zafira

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 23:29 ,

Shes opel astra

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 07:24 ,

Zafira modeli A 2.2

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 22:16 ,

Opel vectra B 2.0 DTI

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 20:50 ,

����shitet opell combo 1.7 motorr japan viti 2003 ����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:15 ,

Shes fellnet r 13

70 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Mar 18:59 ,

Shes Opel Corsa 1.0 12 Ventilla 1 vit RKS me Klimë

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 23:19 ,

Ushit ushit flmmmmm

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 18:19 ,

Shitet Opel signum 3.0

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 22:58 ,

Opell corsa

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 17:35 ,

Nrroj me Vetur me te Vogel

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 09:49 ,

Shitet vetura opel omega b

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 17:43 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 20:06 ,

Shitet vetura opel corsa 2004 gjendje te rregullt klim

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Mar 16:46 ,

Nrroj me Vetur më të Vogël

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione