Gjakovë | Makina | Vetura | Opel

Adam , 4
Agila , 11
Ampera , 2
Antara , 10
Arena , 1
Ascona , 32
Astra , 384
Calibra , 12
Campo , 15
Cascada , 1
Cavalier , 1
Combo , 93
Corsa , 287
Frontera , 25
GT , 6
Insignia , 15
Kadett , 167
Manta , 2
Meriva , 34
Monterey , 1
Movano , 14
Omega , 49
Signum , 18
Sintra , 4
Tigra , 10
Vectra , 331
Vivaro , 22
Zafira , 263

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:37 ,

Shirley

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:20 ,

Opel Adam benzin

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:32 ,

Opel Corsa c

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:01 ,

Frontera

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:25 ,

OPEL ISIGNIA 2.0 DIZEL

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 ,

OPEL ASTRA 1.6.BENZIN

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:12 ,

OPEL COMBO 1.3 DIZEL

3 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:11 ,

OPEL CORSA 1.7 DIZEL

2 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:05 Shitorja ,

Opel Meriva 1.7 CDTI

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:04 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:02 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:49 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:54 ,

Opel meriva viti 2005 1.7 diesel rks dej me 16-11-2021

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:20 ,

Opel astra 1.7 cdti

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:21 ,

Opel Insignia

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:26 ,

Pjes per opel zafira B 1.9 cdti 2007

10 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:55 ,

Zafira TOURER 2.0 CDTI Automatik 7 Ulse INOVATION

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:43 ,

She's Opel aster 1.6 ecotek

2 490 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Pri 16:27 ,

1998 Opel Corsa 1.7 DIEZEL

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 14:57 ,

Shitet dhe ndrrohet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 13:20 ,

opell astra

2 100 EUR

17 Pri 10:29 ,

Opel Astra 1.7 CDTI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 08:18 ,

BLEJ KATALIZATORA

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 19:51 ,

Opel corsa 1.2 benzin

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 12:48 ,

Shitet Opel Vivaro 2.0 D

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 10:33 ,

U SH I I I T T T

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 19:48 ,

Shitet Opel Corsa, 1.7 DTI, 2003

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 13:41 ,

Shitet Opel Astra J

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 09:36 ,

Corsa

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 21:58 ,

1998 Opel Corsa 1.7 DIEZEL

1 475 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 17:00 ,

Opel Astra 1,6 benzin regjistrim 1 vit gjendje perfekte

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 16:52 ,

Opel Zafira 1,7 Disel viti 2011 e sa po ardhur nga Gjermania

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 16:49 ,

Opel corsa 1,0 benzin me klim rks deri ne gusht

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 12:16 ,

Opel meriva 1.3 dizel 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 21:34 ,

Opel zafira

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 21:21 ,

Opel corsa 1.4 benxin viti 2001 rks 01-06-2021

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 17:18 ,

Makin

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 10:17 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 10:16 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Pri 10:16 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 08:24 ,

Shes OPEL KADET

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Pri 01:40 ,

Shitet opel 1.4 benzin

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Pri 00:23 ,

Shes opel meriva 1.7 Dti 2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 13:03 ,

opel vivaro

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Pri 00:10 ,

opel Agila

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 17:56 ,

Shes opel aster 1.6 2490e

2 490 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione