Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel | GT

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel GT | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Shk 21:12 Vetura , Gjilan

Shiten fellnet

250 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Shk 17:32 Vetura , Mitrovicë

Golf2

1 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Gush 11:40 Vetura , Lipjan

Gsi 2.0 Benzin

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 23:03 Vetura , Vushtrri

Fellne

320 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Mar 22:32 Vetura , Prishtinë

Gollf 6

6 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 23:55 Vetura , Gjilan

Shitet

420 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 18:50 Vetura , Gjilan

Shes opell vectra gt

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 12:44 Vetura , Prishtinë

Per gara

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Shk 22:37 Vetura , Gjilan

SHitet Golf 2

1 200 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Dhj 17:02 Vetura , Kaçanik

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Tet 17:52 Vetura , Gjakovë

Shes 4fellnet me goma te dimnit

300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Tet 15:31 Vetura , Lipjan

Shiten fellnet

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Tet 00:58 Vetura , Viti

Shitet opel vectra GT 2.0 benzin me klim 9 muj rks

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 22:41 Vetura , Viti

Shitet opel vectra GT 2.0 benzin me klim 9 muj rks

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 16:49 Vetura , Rahovec

Shes opel vectrën

840 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 16:40 Vetura , Rahovec

Shes vectrën

840 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 21:56 Vetura , Kastriot

Oper Aster G

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 19:53 Vetura , Dragash

Shitet opeli jem qe ma ka jep burri

500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 20:42 Vetura , Prizren

opel vectra

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 21:24 Vetura , Gjakovë

Shitet gjypi benxin

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 09:28 Vetura , Malishevë

She's pezhon ne gjendje te rregull

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 18:12 Vetura , Lipjan

Golf 7 gjendje te rregullu

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Tet 14:24 Vetura , Lipjan

Shes corsen Urgjent !!!

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Gush 17:33 Vetura , Rahovec

Shitet vetura

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Gush 21:24 Vetura , Ferizaj

Sharr drruve

1 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Korr 16:27 Vetura , Rahovec

Shitet vetura

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Korr 16:20 Vetura , Rahovec

Shitet vetura

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 03:00 Vetura , Rahovec

Opel GT ndrohet

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 00:40 Vetura , Ferizaj

Shitet golf 6 +

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Qer 11:04 Vetura , Lipjan

Golf 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 22:54 Vetura , Gjilan

opel vekter 1.9 GTS

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 12:08 Vetura , Drenas

Makina

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Mar 21:22 Vetura , Drenas

GT

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 19:47 Vetura , Drenas

Golf 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Shk 17:56 Vetura , Prishtinë

opel vektra -92

700 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Shk 12:57 Vetura , Artanë

Shes

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 07:43 Vetura , Gjakovë

Vectra 1.7 dizell

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 17:55 Vetura , Burim

Vektra ne gjentje shum Te mir urgjent

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Dhj 12:20 Vetura , Gjilan

Shes

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 17:01 Vetura , Mitrovicë

Opel Vectra 2.2

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Nën 08:16 Vetura , Prishtinë

Shitet imt 39 urgjend ndrrim me kombi t2

680 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Tet 10:55 Vetura , Prishtinë

OPEL BERTONE GT 1.8 ARDHUR NGA ZVICRRA

1 699 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 11:09 Vetura , Kastriot

jetta vw

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Qer 00:08 Vetura , Drenas

e shes e ndrroj

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 20:38 Vetura , Skenderaj

shitet

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 19:34 Vetura , Viti

Opel vektra

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 22:05 Vetura , Vushtrri

Shes fellnet 15

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 13:12 Vetura , Gjakovë

Auspui

85 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 15:26 Vetura , Lipjan

Shitet dera e banjos

160 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Jan 14:35 Vetura , Pejë

Shes opel vectra

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel GT | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione