Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel | Kadett

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Kadett | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Mar 19:17 Vetura , Deçan

shitet opel kadett 1976 viti ��

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Shk 22:45 Vetura , Pejë

Opel kadett

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 19:15 Vetura , Pejë

Opel kadet 1.4 b

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 09:53 Vetura , Gjilan

Shitet kadet per pjes motorri perfekt

300 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 00:02 Vetura , Gjilan

Shitet opel kadett e 1987 1.3 benzin 048507748

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Dhj 21:15 Vetura , Pejë

Opel Kadet AUTOMATIK

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 14:31 Vetura , Gjilan

Opel

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 09:55 Vetura , Gjakovë

Rimorkio

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 21:06 Vetura , Drenas

Opel kadett 1.2 s oldtimer

Viti: 70-at
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Nën 21:47 Vetura , Gjakovë

Shes OPEL KADET

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Nën 09:54 Vetura , Therandë

KADETT

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Nën 23:36 Vetura , Pejë

Shes Ose Ndroj Opel Kadett

480 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Nën 23:51 Vetura , Gjilan

Opel kadet

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Sht 23:26 Vetura , Prizren

Opel Kadett

Viti: 1984
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Sht 22:15 Vetura , Burim

kadett 2.0 16v Sfi

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 20:45 Vetura , Gjakovë

U shit flm merrjep

Viti: 1988
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Gush 23:40 Vetura , Gjakovë

Opel Kadet 1980

Viti: 1980
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Gush 18:22 Vetura , Prizren

U shit gz lipjan

20 Gush 00:27 Vetura , Prizren

Recistm i skaduar

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Gush 21:08 Vetura , Malishevë

vetur

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Gush 13:44 Vetura , Gjilan

Kadett 1.6i automatik benzin

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 11:57 Vetura , Prizren

Shitet opel kadet gsi

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Korr 15:09 Vetura , Gjilan

OPEL KADET 1.6B

660 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Korr 10:49 Vetura , Pejë

Shitet Opel Cadet

17 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 20:23 Vetura , Prishtinë

Opel Kadett SFI 2.0 16v

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 15:50 Vetura , Burim

GSI 2.0 16v

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 21:52 Vetura , Gjakovë

opel kadett

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 11:41 Vetura , Prizren

opel kadet

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 23:31 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura ‘Opel Kadett’. 1.3 / Benzin

370 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 21:54 Vetura , Viti

Shes Kadet

1 EUR Price Reduced

11 Maj 17:32 Vetura , Drenas

Ushitt *FLM*

8 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 11:31 Vetura , Deçan

Shes opel kadetin

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Maj 18:53 Vetura , Pejë

opell kadet

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 01:20 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Kadett 1.3i

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 16:45 Vetura , Prizren

shitet opel kadet 1.6dizel

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 22:36 Vetura , Gjilan

Opel Kadett 1.6 Benzin Katalyzator- -Rks 5Muj- -V.p 1989- -B

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 12:51 Vetura , Prizren

Shitet, opel kadeti,1.6, benzin, 1990

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
06 Pri 08:03 Vetura , Prizren

opel kadett

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 18:33 Vetura , Gjakovë

shes dhe ndroj opell kadet 1.7 dizell fabrikisht

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 13:07 Vetura , Vushtrri

Shitet vetura Opel Kadett 1.3 benzin

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Mar 01:32 Vetura , Rahovec

Shes Opel Kadett 1.5 Diesel

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Mar 23:03 Vetura , Rahovec

Kadett 1.5 Diesel motorr japan

650 EUR

14 Mar 22:27 Vetura , Rahovec

Opel Kadett 1.5 Diesel

650 EUR

09 Mar 06:55 Vetura , Pejë

shitet

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 16:24 Vetura , Prishtinë

Shitet

389 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 20:04 Vetura , Prishtinë

Shitet

399 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Shk 09:59 Vetura , Burim

Vetura ne shitje

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 00:17 Vetura , Kaçanik

Opel Kadett 1.3

850 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Shk 15:15 Vetura , Lipjan

Kadet

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Shk 02:44 Vetura , Klinë

Opel kaddettt

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Kadett | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione