Gjilan | Makina | Vetura | Opel | Kadett

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Kadett | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:05 ,

Opel kadet

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 19:51 ,

Opel

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 15:04 ,

Opel

650 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Tet 09:45 ,

opel kadett

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Gush 11:01 ,

Shitet Opel Kadett E 1.4i

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 14:00 ,

KADET 1.3 BENZINS

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 20:01 ,

Shes kadetin

250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Mar 14:56 ,

Opel Kadett 1.3

1 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 07:59 ,

Gsi 2.0 16v

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 19:58 ,

U Shit Flm MerrJep

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 17:02 ,

Shitet Kadeti

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 23:15 ,

Kadet

430 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 12:18 ,

Shes kadett

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Jan 22:24 ,

U SHIT FLM MERRJEP

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 10:35 ,

Shitet vetura

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 18:11 ,

U Shit Flm Merrjep

1 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 16:37 ,

Shes opel kadett

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Nën 17:49 ,

Opel Kadet 1.8 benzin

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 16:23 ,

Shitet Opel Cadet 1.8 Benzin 800 €

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Nën 15:46 ,

UShittttt

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Tet 13:49 ,

��Opel Kadett 2.0 GSI!��

1 385 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 13:41 ,

��Opel Kadett GSI 2.0!��

1 385 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 20:48 ,

Opell kadet

320 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 15:26 ,

Opel kaddet

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Tet 14:22 ,

Kadet

250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 07:35 ,

kadet

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Sht 20:36 ,

Opel Kadet

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 19:15 ,

Opel kadet 1.3

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 18:50 ,

Shirt Kadeti 1.3

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 20:35 ,

Opel kadett 1.3

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 17:48 ,

U SHIT FLM MERRJEP

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 09:38 ,

Shitet Vetura Opel Kadet 1.3 Benzin

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Maj 00:45 ,

Opel Kadett 2.0 16V Sfi -Gsi Fabrikisht- Rks 1Vit-

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 22:11 ,

opel kadet 1.3 benzin

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 20:06 ,

Opel Kadet 1.4 benzin + plin 92

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 18:32 ,

Urgjend

230 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 10:27 ,

Ofert 2 dit Opel kadet

350 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 20:53 ,

Opel Kadet

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 21:16 ,

Opel Kadett Gsi 2.0 16v Sf -Rks- -Boj Ndrrim-

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 16:23 ,

U SHITTTTT FLM MERRJEP.....

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 15:45 ,

Shitet kadeti 1.6 dizell

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 12:40 ,

Shiten Fellnet R16 Me Guma T Veres 4Vrima-

130 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 13:54 ,

Shitet Opel kadett

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 20:03 ,

Opel Kadett ne shitje

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 22:35 ,

U Shit Flm MerrJep

500 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 09:05 ,

shitet vetura

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Sht 10:42 ,

Shitete Vetura

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 10:40 ,

Shitet opel kadett

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 14:46 ,

Shitet kadeti 1.8 benxin-plin

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 21:45 ,

Shes veturen

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Kadett | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione