Prizren | Makina | Vetura | Opel | Kadett

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Kadett | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:29 ,

Shes Opel Kadet 1.6 benzin

300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 08:33 ,

Shitet Pikapi Opel

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 19:38 ,

Shitet Opel Kadet

520 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Mar 20:00 ,

U shit -Opel Kadett

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 15:14 ,

Kadet

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Mar 15:25 ,

Shitet Opel Kadett Karavan

330 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Mar 23:53 ,

Shitet OPEL KADETT 1.3 BENZIN VITI 1984

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 18:06 ,

Shes Kadet 1.4 benzin

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 13:17 ,

Shitet OPEL KADETT 1.3 BENZIN VITI 1984

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:23 ,

Opel Kadet 1.6 I Monroe

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 17:43 ,

Shitet

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 13:50 ,

Kadet

350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 12:19 ,

2.0 GSI per marakli mundsi ndrrimi

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 22:17 ,

Opel kadet 1.6 benzin

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Dhj 10:56 ,

Opel kadett

400 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 01:17 ,

Shitet

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Nën 08:55 ,

Kadet 1.4 benzin

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Nën 14:13 ,

opel kadet

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 12:34 ,

Opel Kadett benzin

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Sht 13:30 ,

Opel kadet 1.3 benzin

700 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Sht 16:49 ,

Opel Kadett benzin

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Sht 19:59 ,

Shes opel kadetin

580 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 19:58 ,

Shes opel kadetin

580 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 17:17 ,

Vetur

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Gush 14:00 ,

Opel Kadett benzin

200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 21:23 ,

Motor opel kadet 1.3

150 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Gush 01:23 ,

Opel Kadett

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 13:46 ,

Shitet opel kadet benzin 1.3 hatchback

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Gush 19:15 ,

opel cadet 1.3 benzin

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Gush 10:09 ,

opel cadet 1.3

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 11:35 ,

Opel Kadett benzin

680 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 17:05 ,

opel kadet 1.3 benzin

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 04:00 ,

Pikap Opel Kadet

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 12:40 ,

Shitet pikapi

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 14:39 ,

Shes kafetin

250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Qer 10:14 ,

Opel kadet 1.6d

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 12:54 ,

Shitet ndrrohet

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Maj 19:31 ,

Shitet kadeti

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 11:35 ,

Shitet kadeti

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Maj 20:22 ,

Shitet kadeti

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Pri 15:20 ,

Shitet/ndrrohet

370 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 22:59 ,

Shitet kadeti rks

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Pri 19:40 ,

Opelkadet

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 14:10 ,

Opel Kadett benzin

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Shk 08:14 ,

Shes veturen

300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Shk 01:47 ,

Opel kadet

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 00:33 ,

Opel kadet

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Shk 19:44 ,

Opel kadet automatik

580 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Shk 13:22 ,

Opel kadet

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 08:28 ,

Opel kadet

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Kadett | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione