Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel | Kadett

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Opel Kadett | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:29 ,

Shitet opel kadet goma dimri ngjendje shum tmir motori shum

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 06:02 ,

opel kadet 1.4

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:10 ,

Shitet vetura opel kadet

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 11:29 ,

Shes Opel Kadet 1.6 benzin

300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 16:20 ,

Opel Gsi 2.0 F Ijeksion Cabriolet Rks Boj Ndrrim

900 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 11:19 ,

Opel

680 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 15:46 ,

Opel Kadett 1.6

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 08:24 ,

Shes OPEL KADET

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Pri 13:38 ,

opel kadet

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 08:33 ,

Shitet Pikapi Opel

550 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 19:38 ,

Shitet Opel Kadet

520 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Pri 15:04 ,

Opel

650 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Pri 11:25 ,

Opel kadett

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Mar 21:42 ,

Shitet opell kadet 3muj regjistrim

499 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 15:59 ,

Opel kadet 1.3

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 22:17 ,

u shittt e gezoft pronari I ri

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 14:34 ,

Opel Kadet

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 13:39 ,

shitet opel kadet 1.6 benzin goma tdimrit baj ndrrim me audi

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Mar 13:57 ,

Kadet 1.6 disel

600 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
15 Mar 04:37 ,

Shitet opel

250 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 04:37 ,

Shitet opel

200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 20:14 ,

Opel Kadett 1.6 shum i ruajtur

450 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 20:10 ,

Opel kadet

250 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 09:56 ,

Opel Kadett 1.4

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Mar 20:00 ,

U shit -Opel Kadett

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 15:14 ,

Kadet

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Mar 15:25 ,

Shitet Opel Kadett Karavan

330 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Mar 23:53 ,

Shitet OPEL KADETT 1.3 BENZIN VITI 1984

Viti: 1984
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 17:08 ,

Shes Opel kadet 1.6 benzin

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Mar 12:16 ,

shitet kadeti 1.3 benzin rks skadun

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 21:42 ,

Kadet 1.4 Benzin

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 21:41 ,

Kadet 1.4 Benzin

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Mar 19:47 ,

shitet opel kadet 1.3 benzin

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 18:57 ,

Shitet vetura

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Mar 18:06 ,

Shes Kadet 1.4 benzin

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 13:17 ,

Shitet OPEL KADETT 1.3 BENZIN VITI 1984

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 13:25 ,

Opel kadett

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Shk 18:31 ,

Opel Kadet rks

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 16:23 ,

Opel Kadet 1.6 I Monroe

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 12:04 ,

shitet opel kadet 1.6 benzin goma tdimrit ngjendje shum tmir

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 17:43 ,

Shitet

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 10:05 ,

Opel kadet

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 08:47 ,

Opel Kadet 2.0 16v GSI

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Shk 13:41 ,

shitet opel kadet 1.6 benzin goma e dimrit

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 01:03 ,

Opel Kadett

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 14:52 ,

Kadett

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 14:52 ,

shitet opel kadet 1.6 benzin ngjendhe shum tmir i qlajmrum

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 13:50 ,

Kadet

350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 21:05 ,

Shitet kadeti 1.3 benzin

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 15:46 ,

Shitet opel kadete 1.6 benzin plin me atest plinit

395 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Opel Kadett | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione